Woning te koop: Valtherweg 36-414, Exloo
KopenBorger-OdoornExlooExloo BuitengebiedValtherweg 36-414

Valtherweg 36-414

Exloo Buitengebied, Borger-Odoorn

€ 560.000
Buurt Exloo Buitengebied, ExlooBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 150m²
150m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Exloo

Deze woning uit 2020 ligt in het buitengebied van Exloo, een dorp in Drenthe waar rust en ruimte de boventoon voeren. Met 150 m² woonoppervlak is het een royale woning. De vraagprijs van €560.000 is marktconform voor een woning van dit type in de regio. Bekijk ook andere woningen in Borger-Odoorn.

Buurt Exloo Buitengebied

Exloo Buitengebied is een rustige, dunbevolkte buurt met 245 inwoners. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (96%) en koopwoningen (89%). De bevolking is gemengd, met zowel gezinnen als ouderen. De buurt Exloo Buitengebied heeft een lage misdaadcijfer (14 misdrijven) en een omgevingsadressendichtheid van 117, wat duidt op een zeer rustige omgeving.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR op 2,1 km afstand, of de Coop op 2,6 km. Basisscholen zoals Openbare Basisschool De Zweng (2,3 km) en Basisschool De Linderakkers (2,4 km) zijn om de hoek. Het dichtstbijzijnde restaurant is op 1 km. De gemeente Borger-Odoorn biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 2,4 km en een treinstation op 10,7 km.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Landal Makelaardij Recreatievastgoed.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt27 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 560.000
Prijs per m²€ 3.733
Woonoppervlakte150m²
Perceeloppervlakte704m²
Bouwjaar2020
BuurtExloo Buitengebied
WijkExloo
GemeenteBorger-Odoorn

Locatie

Valtherweg 36-414, Exloo

Buurt statistieken

Gegevens uit Exloo Buitengebied

Inwoners245
Mannen49%
Vrouwen53%

Supermarkten

2 binnen 5 km

SPAR
Hoofdstraat 49
2148m
Coop
Exloerweg 11
2569m
Aldi
Middenhaag 515
7484m

Scholen

6 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Zweng
Basisonderwijs · 73 leerlingen
2314m
Basisschool De Linderakkers
Basisonderwijs · 71 leerlingen
2409m
Basisschool De Weiert
Basisonderwijs · 177 leerlingen
2460m

Veelgestelde vragen

Over Valtherweg 36-414, Exloo

Is €560.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €560.000 is marktconform voor een woning van 150 m² uit 2020 in het buitengebied van Exloo. De woning is relatief nieuw en heeft een ruime oppervlakte, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe rustig is het in Exloo Buitengebied?

Exloo Buitengebied is zeer rustig, met een omgevingsadressendichtheid van 117 (zeer laag) en een stedelijkheidsgraad van 5 (niet stedelijk). Er zijn 245 inwoners en het aantal misdrijven is laag (14). Het is een landelijke omgeving waar je veel privacy en stilte hebt.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Openbare Basisschool De Zweng (2,3 km) en Basisschool De Linderakkers (2,4 km). Voor boodschappen zijn er supermarkten zoals SPAR (2,1 km) en Coop (2,6 km). Het voortgezet onderwijs is verder weg (8,9 km).