Woning te koop: Verlengde Voorstraat 8M, Wijk Aan Zee
Onder optie
KopenBeverwijkWijk aan ZeeVerlengde Voorstraat 8M

Verlengde Voorstraat 8M

Wijk aan Zee, Beverwijk

€ 799.000
Buurt Wijk aan Zee, Wijk Aan ZeeBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een nieuw appartement in Wijk aan Zee

Dit appartement uit 2024 ademt nieuwbouw: strakke lijnen, energielabel A++ en een frisse uitstraling. Met 101 m² woonoppervlak is het ruim genoeg voor een stel of klein gezin. De vraagprijs van €799.000 is aan de hoge kant, maar past bij de nieuwbouwstatus en de kustlocatie. Vergelijk het met andere woningen in Beverwijk om te zien hoe het zich verhoudt.

Wijk aan Zee

Wijk aan Zee is een kustdorp met een eigen karakter. De buurt telt 2.155 inwoners, met een mix van ouderen en gezinnen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een rustige, gemêleerde gemeenschap zien. De omgeving is niet stedelijk (stedelijkheidsklasse 5), met veel eengezinswoningen. Bekijk de buurt Wijk aan Zee voor meer details.

Leven in de straat

De SPAR ligt om de hoek (149 meter). Voor grotere inkopen kun je naar Vomar of Albert Heijn in Beverwijk, op zo'n 4 km afstand. Basisschool De Vrijheit is twee straten verder (254 meter), dus kinderen kunnen lopend naar school. De gemeente Beverwijk biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Prismaat Makelaars Beverwijk en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 799.000
Prijs per m²€ 7.911
Woonoppervlakte101m²
Perceeloppervlakte1709m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA++
BuurtWijk aan Zee
WijkWijk aan Zee
GemeenteBeverwijk

Locatie

Verlengde Voorstraat 8M, Wijk Aan Zee

Buurt statistieken

Gegevens uit Wijk aan Zee

Inwoners2.155
Mannen52%
Vrouwen47%

Supermarkten

18 binnen 5 km

SPAR
Verlengde Voorstraat 56
149m
Vomar
Plantage 14
3845m
Vomar
Kennemerplein 21
3856m

Scholen

31 binnen 5 km

Basisschool De Vrijheit
Basisonderwijs · 104 leerlingen
254m
Montessorischool Beverwijk
Basisonderwijs · 311 leerlingen
3361m
kindcentrum De Sparkel
Basisonderwijs · 171 leerlingen
3482m

Veelgestelde vragen

Over Verlengde Voorstraat 8M, Wijk Aan Zee

Welk energielabel heeft Verlengde Voorstraat 8M?

De woning aan Verlengde Voorstraat 8M in Wijk Aan Zee heeft energielabel A++.

Is €799.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €799.000 is marktconform voor een nieuwbouwappartement van 101 m² in Wijk aan Zee. Nieuwbouw met energielabel A++ is schaars in deze kustplaats, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijk met andere woningen in de regio om te zien of het past bij jouw budget.

Hoe hoog zijn de energiekosten bij label A++?

Energielabel A++ is zeer zuinig. De woning heeft uitstekende isolatie en een moderne installatie, waardoor de stookkosten laag blijven. Exacte bedragen zijn niet te geven, maar je kunt rekenen op een minimale energierekening.

Is Wijk aan Zee een rustige buurt?

Ja, Wijk aan Zee is een rustig kustdorp met een lage stedelijkheidsgraad. Er zijn 80 misdrijven per jaar in de buurt, wat relatief laag is. De bevolking is gemêleerd, met veel ouderen en gezinnen.