Vrijstaande woning te koop: Vierschaarstraat 19, Oud Gastel
4 uur geleden ontdekt
KopenHalderbergeVrijstaande woningenVierschaarstraat 19

Vierschaarstraat 19

Stoof, Halderberge

€ 1.085.000
Buurt Stoof, Oud GastelBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 168m²
168m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Vierschaarstraat in Oud Gastel combineert de charme van 1920 met een modern energielabel A. Met 168 m² woonoppervlak en een perceel van 415 m² is er ruimte genoeg. De vraagprijs van €1.085.000 is aan de hoge kant, maar dat past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Halderberge.

Buurt Stoof

De woning staat in de buurt Stoof, een rustige woonwijk in Oud Gastel. De buurt telt 575 inwoners, met veel gezinnen en ouderen. Het is een groene omgeving met een dorps karakter. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, gemengde bevolking zien.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Dirk (om de hoek) of Jumbo (twee straten verder). Basisschool TaLente en Openbare Basisschool De Linde liggen op loopafstand. De gemeente Halderberge biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en parken in de buurt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vermunt Makelaardij B.V. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.085.000
Prijs per m²€ 6.458
Woonoppervlakte168m²
Perceeloppervlakte415m²
Bouwjaar1920
EnergielabelA
BuurtStoof
WijkOud Gastel
GemeenteHalderberge

Locatie

Vierschaarstraat 19, Oud Gastel

Buurt statistieken

Gegevens uit Stoof

Inwoners575
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Dirk
Markt 21
975m
Jumbo
Dorpsstraat 5
1035m
SPAR
Markt 19
3551m

Scholen

12 binnen 5 km

Basisschool TaLente
Basisonderwijs · 365 leerlingen
1349m
Openbare Basisschool De Linde
Basisonderwijs · 130 leerlingen
1349m
Rooms Katholieke Basisschool De Steiger
Basisonderwijs · 70 leerlingen
3007m

Veelgestelde vragen

Over Vierschaarstraat 19, Oud Gastel

Welk energielabel heeft Vierschaarstraat 19?

De woning aan Vierschaarstraat 19 in Oud Gastel heeft energielabel A.

Is €1.085.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.085.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Oud Gastel. De woning heeft een energielabel A, een perceel van 415 m² en een woonoppervlak van 168 m². Het bouwjaar 1920 geeft karakter, maar kan ook onderhoud met zich meebrengen. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de regio om te bepalen of de prijs marktconform is.

Hoe is de bereikbaarheid van Oud Gastel?

Oud Gastel ligt in de gemeente Halderberge, in West-Brabant. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 5,8 km afstand. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen hoef je de buurt niet uit.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Dat is gunstig voor de maandelijkse energiekosten. Het label is relatief zeldzaam voor een woning uit 1920, dus er is waarschijnlijk geïnvesteerd in isolatie en duurzame installaties.