Woning te koop: Visserstraat 5, Berkel En Rodenrijs
KopenLansingerlandBerkelParkbuurtVisserstraat 5

Visserstraat 5

Parkbuurt, Lansingerland

€ 1.065.000
Buurt Parkbuurt, Berkel En RodenrijsBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 156m²
156m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 239m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een nieuwbouwwoning in een rustige buurt

Deze hoekwoning in Berkel En Rodenrijs is pas gebouwd en straalt een frisse, moderne sfeer uit. Met 156 vierkante meter woonoppervlak is er ruimte voor een gezin. De vraagprijs van €1.065.000 is aan de hoge kant, maar past bij de nieuwbouwstatus en de ruime opzet. Vergelijk dit met andere woningen in Lansingerland.

Parkbuurt: een groene, rustige wijk

De woning staat in Parkbuurt, een buurt met veel oudere inwoners en een mix van huishoudens. Het is er rustig en groen, met een park op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomen zien. De buurt is vooral populair bij 45-plussers. Lees meer over de buurt Parkbuurt.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek, of naar de Hoogvliet en Aldi twee straten verder. Basisscholen zijn er ook dichtbij: Rooms Katholieke Basisschool Het Baken en Basisschool De Klipper zitten op loopafstand. De gemeente Lansingerland biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Schieland Borsboom NVM Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.065.000
Prijs per m²€ 6.827
Woonoppervlakte156m²
Perceeloppervlakte301m²
Bouwjaar2025
BuurtParkbuurt
WijkBerkel
GemeenteLansingerland

Locatie

Visserstraat 5, Berkel En Rodenrijs

Buurt statistieken

Gegevens uit Parkbuurt

Inwoners1.220
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Albert Heijn
Westerwater 2
239m
Hoogvliet
Molenwerfstraat 25
377m
Aldi
Molenwerfstraat 27
377m

Scholen

67 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool Het Baken
Basisonderwijs · 544 leerlingen
268m
Basisschool De Klipper
Basisonderwijs · 718 leerlingen
298m
CBS Prins Johan Friso
Basisonderwijs · 328 leerlingen
298m

Veelgestelde vragen

Over Visserstraat 5, Berkel En Rodenrijs

Is €1.065.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.065.000 is aan de hoge kant voor een nieuwbouwwoning van 156 m² in Berkel En Rodenrijs. De woning is pas gebouwd en heeft een moderne uitstraling, wat de prijs deels verklaart. Of het een goede deal is, hangt af van je budget en wat je zoekt. Vergelijk met andere woningen in de regio om een beeld te krijgen.

Hoe is de buurt Parkbuurt om in te wonen?

Parkbuurt is een rustige, groene buurt met veel oudere inwoners en een mix van huishoudens. Er is een park op loopafstand en de buurt heeft een lage criminaliteit. Het is er niet heel druk, maar voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn dichtbij. De buurt is vooral geschikt voor wie van rust houdt.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Op loopafstand vind je basisscholen zoals Rooms Katholieke Basisschool Het Baken (268 meter), Basisschool De Klipper (298 meter) en CBS Prins Johan Friso (298 meter). Ook IKC Cadans Berkel en De Parel zijn binnen 600 meter bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen, naar ongeveer 2,2 kilometer.