Woning te huur: Voltstraat 7, Nieuwveen

Voltstraat 7

Schoterhoek, Nieuwkoop

€ 695 p.m.
Buurt Schoterhoek, NieuwveenBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 250m²
250m² woonoppervlakte
Al 205 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 119 dagen
AI-samenvatting

Een ruime bedrijfsruimte in een rustige buurt

Deze bedrijfsruimte aan de Voltstraat 7 in Nieuwveen is een flinke 250 m² groot en in 2023 gebouwd. Het is een moderne, lichte ruimte die direct een professionele uitstraling geeft. De huurprijs van €695 per maand is scherp voor deze oppervlakte, zeker in vergelijking met andere huurwoningen in Nieuwkoop.

De buurt Schoterhoek

De woning ligt in de buurt Schoterhoek, een rustige en groene omgeving. De buurt telt slechts 10 inwoners en bestaat voornamelijk uit eengezinswoningen. Het is een plek waar het lekker stil is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage omgevingsadressendichtheid van 377 per km², wat aangeeft dat het hier niet stedelijk is.

Leven in de straat

In de straat is het doordeweeks rustig. Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop, die op een kilometer afstand ligt. Ook de SPAR en Vomar zijn binnen een paar kilometer te vinden. Voor kinderen is er basisschool SWS De Veenvogel om de hoek, op nog geen kilometer afstand. De gemeente Nieuwkoop biedt verder voldoende voorzieningen voor een ontspannen leven.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Drieman in Bedrijf B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt21 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 695 p.m.
Prijs per m²€ 3 p.m.
Woonoppervlakte250m²
Perceeloppervlakte3061m²
Bouwjaar2023
BuurtSchoterhoek
WijkKern Nieuwveen
GemeenteNieuwkoop

Locatie

Voltstraat 7, Nieuwveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Schoterhoek

Inwoners10
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Schoterhoek

Woningvoorraad86
Gem. WOZ-waarde€ 590.000
Koopwoningen76%
Huurwoningen23%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Coop
Dorpsstraat 9
1295m
SPAR
De Strooplikker 19
2861m
Vomar
Kerkweg 28B
3427m

Scholen

9 binnen 5 km

SWS De Veenvogel
Basisonderwijs · 324 leerlingen
948m
Daltonschool De Diamant
Basisonderwijs · 216 leerlingen
1747m
IKC De Poel Langeraar
Basisonderwijs · 265 leerlingen
3386m

Veelgestelde vragen

Over Voltstraat 7, Nieuwveen

Is €695 per maand een realistische huurprijs voor deze bedrijfsruimte?

Ja, de prijs van €695 per maand is marktconform voor een bedrijfsruimte van 250 m² in Nieuwveen. De gemiddelde huurprijs per m² in de buurt is €2,78, wat neerkomt op €695 voor deze oppervlakte. Er is momenteel maar één vergelijkbaar object beschikbaar, dus de prijs is scherp.

Hoe groot is de bedrijfsruimte precies?

De bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 250 m². Het is een nieuwbouw uit 2023, dus je kunt rekenen op moderne afwerking en goede isolatie. De exacte indeling is niet bekend, maar met 250 m² heb je veel flexibiliteit voor opslag, werkplaats of kantoor.

Wat voor bedrijf kun je hier vestigen?

De ruimte is geschikt voor diverse bedrijfsactiviteiten, zoals opslag, lichte industrie of kantoor. Het is een bedrijfsruimte, geen winkelpand, dus detailhandel is waarschijnlijk niet toegestaan. Check de bestemmingsplanregels bij de gemeente Nieuwkoop voor specifieke vergunningen.

Zijn er voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn voldoende voorzieningen. De dichtstbijzijnde supermarkt (Coop) is op 1 km afstand. Basisschool SWS De Veenvogel ligt op 0,8 km. Voor uitgebreidere voorzieningen zoals een treinstation moet je 13 km reizen, maar de rustige ligging is juist een pluspunt voor een bedrijf.

Hoe is de bereikbaarheid met de auto?

De omgevingsadressendichtheid is laag, dus je hebt weinig last van verkeersdrukte in de directe omgeving.

Is er parkeergelegenheid bij de bedrijfsruimte?

In de gegevens wordt geen specifieke parkeersituatie genoemd. Gezien de ligging in een rustige buurt met lage bebouwingsdichtheid, is parkeren op eigen terrein of in de straat waarschijnlijk goed mogelijk. Vraag dit na bij de makelaar.