Woning te koop: Voorstraat 6A, Den Bommel

Voorstraat 6A

Den Bommel woonkern, Goeree-Overflakkee

€ 342.500
Buurt Den Bommel woonkern, Den BommelBekijk buurt
AI-samenvatting

Rustig wonen in Den Bommel

Deze woning aan de Voorstraat 6A in Den Bommel ademt de sfeer van een dorpse gemeenschap. Het is een plek waar je elkaar nog groet op straat en waar het leven in een rustig tempo voorbijgaat. Met 75 vierkante meter woonoppervlak en een bouwjaar van 1960 heeft de woning karakter. De vraagprijs van €342.500 is marktconform voor een woningen in Goeree-Overflakkee van dit type.

De buurt: Den Bommel woonkern

Den Bommel woonkern is een kleine, hechte gemeenschap met ongeveer 1305 inwoners. De bevolking is gemengd, met een flink aandeel gezinnen en ouderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een rustige, overzichtelijke woonkern. De buurt Den Bommel woonkern kenmerkt zich door een hoog percentage eengezinswoningen (91%) en veel koopwoningen (60%).

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de omliggende dorpen, want de dichtstbijzijnde supermarkt (Albert Heijn) ligt op ruim 5,5 kilometer. Gelukkig zijn er wel twee basisscholen om de hoek: Ollie B Bommel op 580 meter en Protestants Christelijke Basisschool Het Kompas op 640 meter. Een huisarts vind je op 400 meter afstand. De gemeente Goeree-Overflakkee biedt een landelijke omgeving met veel rust.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via LiVastGO Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 342.500
Prijs per m²€ 4.567
Woonoppervlakte75m²
Perceeloppervlakte649m²
Bouwjaar1960
BuurtDen Bommel woonkern
WijkDen Bommel
GemeenteGoeree-Overflakkee

Locatie

Voorstraat 6A, Den Bommel

Buurt statistieken

Gegevens uit Den Bommel woonkern

Inwoners1.305
Mannen50%
Vrouwen51%

Supermarkten

0 binnen 5 km

Albert Heijn
Dabbehof 34
5536m
Aldi
Dabbehof 32
5536m
PLUS
Weespad 33
5975m

Scholen

3 binnen 5 km

Ollie B Bommel
Basisonderwijs · 62 leerlingen
580m
Protestants Christelijke Basisschool Het Kompas
Basisonderwijs · 70 leerlingen
640m
Rooms Katholieke Basisschool De Achtsprong
Basisonderwijs · 47 leerlingen
3417m

Veelgestelde vragen

Over Voorstraat 6A, Den Bommel

Is €342.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €342.500 is marktconform voor een woning van 75 m² uit 1960 in Den Bommel. De prijs ligt in lijn met wat andere koopwoningen in de buurt opbrengen. Omdat er geen recente verkoopcijfers in de buurt zijn, is het verstandig om de prijs te vergelijken met soortgelijke woningen in de regio.

Hoe is de bereikbaarheid van Den Bommel?

Den Bommel ligt op Goeree-Overflakkee, een eiland in Zuid-Holland. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 29,1 kilometer afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (224), wat duidt op een rustige, landelijke omgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen op loopafstand: Ollie B Bommel (580 meter) en Protestants Christelijke Basisschool Het Kompas (640 meter). Voor voortgezet onderwijs moet je reizen naar een andere plaats, de dichtstbijzijnde school is op 10,7 kilometer.

Wat voor onderhoud is er te verwachten bij een woning uit 1960?

Een woning uit 1960 kan onderhoud vergen aan bijvoorbeeld de installaties, het dak of de isolatie. Het energielabel is niet bekend, maar oudere woningen hebben vaak minder goede isolatie.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 20 misdrijven geregistreerd, wat laag is voor een woonkern van deze omvang. Den Bommel is een rustige, overzichtelijke gemeenschap waar de meeste mensen elkaar kennen.

Zijn er voorzieningen zoals winkels en horeca in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt (Albert Heijn) ligt op 5,5 kilometer, dus voor dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto of fiets. Ook restaurants en een bibliotheek zijn op ruim 7 kilometer afstand. De huisarts is wel dichtbij, op 400 meter.