Woning te koop: Vosseveldseweg 8-29, Winterswijk Kotten

Vosseveldseweg 8-29

Verspreide huizen Brinkheurne en omgeving, Winterswijk

€ 160.000
Buurt Verspreide huizen Brinkheurne en omgeving, Winterswijk KottenBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor doorstromers
35% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Winterswijk Kotten

Deze woning aan de Vosseveldseweg 8-29 ligt in het buitengebied van Winterswijk Kotten, waar rust en groen de boventoon voeren. Het appartement uit 2020 is met 62 m² compact en modern. De vraagprijs van €160.000 is scherp voor een woning van deze leeftijd in deze omgeving, zeker vergeleken met andere woningen in Winterswijk.

De buurt: Verspreide huizen Brinkheurne en omgeving

De buurt Verspreide huizen Brinkheurne en omgeving is een landelijk gebied met veel eengezinswoningen (87%) en een hoog percentage koopwoningen (79%). De bevolking bestaat voor een groot deel uit 45-plussers, en de huishoudens zijn gemiddeld 2,3 personen groot. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een rustige, groene omgeving met veel ruimte.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op 4,2 km afstand, of bij de Albert Heijn op 4,4 km. De dichtstbijzijnde basisschool is Openbare Basisschool Kotten, op 1,1 km lopen. Ook zijn er andere scholen zoals cbs de Bataaf en Openbare Basisschool De Kolibrie binnen 3,6 km. De gemeente Winterswijk biedt verder voorzieningen zoals een treinstation op 3,5 km en een huisartsenpraktijk op 3 km.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Luyten Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 160.000
Prijs per m²€ 2.581
Woonoppervlakte62m²
Perceeloppervlakte307m²
Bouwjaar2020
BuurtVerspreide huizen Brinkheurne en omgeving
WijkLand
GemeenteWinterswijk

Locatie

Vosseveldseweg 8-29, Winterswijk Kotten

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Brinkheurne en omgeving

Inwoners605
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

6 binnen 5 km

PLUS
Dingstraat 1
4182m
Albert Heijn
Dingstraat 34
4426m
Ekoplaza
Roelvinkstraat 33
4528m

Scholen

10 binnen 5 km

Openbare Basisschool Kotten
Basisonderwijs · 41 leerlingen
1142m
cbs de Bataaf
Basisonderwijs · 93 leerlingen
3547m
Openbare Basisschool De Kolibrie
Basisonderwijs · 269 leerlingen
3602m

Veelgestelde vragen

Over Vosseveldseweg 8-29, Winterswijk Kotten

Is €160.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €160.000 is marktconform voor een modern appartement (bouwjaar 2020) van 62 m² in het buitengebied van Winterswijk Kotten. De prijs ligt aan de lage kant vergeleken met nieuwbouw in stedelijke gebieden, maar past bij de landelijke ligging en het ontbreken van directe voorzieningen op loopafstand.

Hoe is het openbaar vervoer in deze buurt?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,5 km afstand. Er zijn geen specifieke buslijnen in de data vermeld, maar de afstand tot het station is goed te doen met de fiets of auto. Voor dagelijks OV ben je aangewezen op eigen vervoer.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen binnen 4 km. De dichtstbijzijnde is Openbare Basisschool Kotten op 1,1 km. Ook zijn er cbs de Bataaf (3,5 km) en Openbare Basisschool De Kolibrie (3,6 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Winterswijk, op 2,4 km afstand.