Woning te koop: Weidestraat 2A, Linne
KopenMaasgouwLinneWeidestraat 2A

Weidestraat 2A

Linne, Maasgouw

€ 638.205
Buurt Linne, LinneBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 127m²
127m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een nieuwbouwwoning in Linne

Deze hoekwoning uit 2025 straalt moderne luxe uit. Met energielabel A+++ is het een van de zuinigste woningen op de markt. De woning ligt in het rustige Linne, een dorp in Limburg. De vraagprijs van €638.205 is aan de hoge kant, maar past bij de nieuwbouwstatus en het energielabel. Bekijk ook andere woningen in Maasgouw voor vergelijkbare opties.

Linne

Linne is een dorp met bijna 3.900 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud. Het is een rustige buurt met veel eengezinswoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomensbeeld zien. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat past bij het landelijke karakter. Lees meer over Linne.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij PLUS op twee straten verder, of bij Lidl om de hoek. Basisschool Triangel ligt op loopafstand. Ook Basisschool De Toermalijn is binnen tien minuten fietsen bereikbaar. De omgeving biedt rust en ruimte, met voldoende voorzieningen in de buurt. Ontdek meer over de gemeente Maasgouw.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Jack Frenken makelaars en adviseurs.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 638.205
Prijs per m²€ 5.025
Woonoppervlakte127m²
Perceeloppervlakte285m²
Bouwjaar2025
EnergielabelA+++
BuurtLinne
WijkLinne
GemeenteMaasgouw

Locatie

Weidestraat 2A, Linne

Buurt statistieken

Gegevens uit Linne

Inwoners3.845
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

5 binnen 5 km

PLUS
Kampweg 4
2681m
Lidl
Markt 9
2764m
PLUS
Markt 2
2769m

Scholen

12 binnen 5 km

Basisschool Triangel
Basisonderwijs · 234 leerlingen
953m
Basisschool De Toermalijn
Basisonderwijs · 240 leerlingen
2633m
Basisschool De Hovenier
Basisonderwijs · 188 leerlingen
3063m

Veelgestelde vragen

Over Weidestraat 2A, Linne

Welk energielabel heeft Weidestraat 2A?

De woning aan Weidestraat 2A in Linne heeft energielabel A+++.

Is €638.205 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €638.205 is marktconform voor een nieuwbouwwoning met energielabel A+++ in Linne. Nieuwbouwwoningen zijn doorgaans duurder dan bestaande bouw, en het hoge energielabel verlaagt de maandlasten. Vergelijkbare woningen in de regio liggen vaak rond dit prijsniveau.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Deze woning heeft energielabel A+++, het hoogste label. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten en een minimale CO2-uitstoot. Je kunt rekenen op een lage energierekening, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je verbruik.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 6,6 kilometer afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de auto of 25 minuten fietsen. Vanaf daar kun je naar steden als Roermond of Sittard reizen.