Woning te koop: Wilhelminaplein 26, Roermond
KopenRoermondCentrumBinnenstadWilhelminaplein 26

Wilhelminaplein 26

Binnenstad, Roermond

€ 276.500
Buurt Binnenstad, RoermondBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 573m²
252% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 176m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het hart van Roermond

Dit appartement aan het Wilhelminaplein biedt een unieke combinatie van een centraal stadsleven en een verrassend royale oppervlakte. Met 573 m² woonruimte en een energielabel A+++ is het een van de meest energiezuinige woningen in de buurt. De vraagprijs van €276.500 is aan de lage kant vergeleken met andere woningen in Roermond, zeker gezien de enorme oppervlakte.

De buurt Binnenstad

De Binnenstad van Roermond is een levendige, dichtbevolkte wijk met veel voorzieningen op loopafstand. De omgevingsadressendichtheid is hoog (2563 adressen per km²), wat typerend is voor een zeer sterk stedelijk gebied. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te citeren. De buurt Binnenstad kent een gevarieerd woningaanbod, met veel vooroorlogse panden.

Het dagelijks leven in de straat

Het Wilhelminaplein ligt midden in het centrum, waar je 's ochtends snel een broodje haalt bij de Albert Heijn om de hoek (176 m). Ook de Jumbo (598 m) en Aldi (849 m) zijn goed bereikbaar. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals PCB Willem de Zwijger (609 m) en Basisschool De Steenen Brug (939 m). Het voortgezet onderwijs, waaronder Wings Roermond, vind je op ruim een kilometer afstand. De gemeente Roermond biedt een compleet voorzieningenniveau.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Vaassen en Pararius. De prijs ligt 36% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt, wat deze woning bijzonder interessant maakt.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 276.500
Prijs per m²€ 483
Woonoppervlakte573m²
Perceeloppervlakte1022m²
Bouwjaar1994
EnergielabelA+++
BuurtBinnenstad
WijkCentrum
GemeenteRoermond

Locatie

Wilhelminaplein 26, Roermond

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad

Inwoners6.060
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Binnenstad

Woningvoorraad4.138
Gem. WOZ-waarde€ 252.000
Koopwoningen25%
Huurwoningen75%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Albert Heijn
Godsweerdersingel 74
176m
Jumbo
Roersingelpassage 5
598m
Aldi
Nassaustraat 78
849m

Scholen

32 binnen 5 km

PCB Willem de Zwijger
Basisonderwijs · 134 leerlingen
609m
Basisschool De Steenen Brug
Basisonderwijs · 202 leerlingen
939m
Wings Roermond
Voortgezet onderwijs · 614 leerlingen
1121m

Veelgestelde vragen

Over Wilhelminaplein 26, Roermond

Welk energielabel heeft Wilhelminaplein 26?

De woning aan Wilhelminaplein 26 in Roermond heeft energielabel A+++.

Is €276.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €276.500 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€431.153) en ook onder de mediaan (€359.800). De woning is met 573 m² extreem ruim, wat de prijs per m² (€483) veel lager maakt dan het buurtgemiddelde van €3.188 per m². Het energielabel A+++ is een groot pluspunt. De prijs lijkt scherp, maar het is goed om te weten dat de buurt veel kleinere woningen kent.

Hoe is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het treinstation van Roermond ligt op 1,0 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Daarmee is de woning goed bereikbaar per trein.

Wat voor type woning is dit precies?

Het betreft een appartement met een woonoppervlak van 573 m², gebouwd in 1994. Het energielabel is A+++, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. De woning is te koop en wordt niet verhuurd via een corporatie.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, de Binnenstad van Roermond heeft een hoge dichtheid aan voorzieningen. Binnen 200 meter vind je een Albert Heijn, en op loopafstand zitten meerdere supermarkten, restaurants (0,2 km), een bibliotheek (0,7 km) en een park (0,8 km). Ook huisartsen en scholen zijn dichtbij.

Hoe veilig is de buurt?

In de CBS-data wordt het totaal aantal misdrijven in de buurt gerapporteerd: 932. Dit cijfer is niet uitgesplitst naar type delict of periode.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt Binnenstad stonden verkochte woningen gemiddeld 79 dagen te koop. Dat is een indicatie van de doorlooptijd. De huidige woning is nieuw op de markt, dus er is nog geen verkooptijd bekend.

Vaassen
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Vaassen
vaassen.nl
Bekijk
Vaassen
pararius.nl
Bekijk