Woning te koop: Zaaiwaard 3A, Aalst
KopenZaltbommelBrakelAalstZaaiwaard 3A

Zaaiwaard 3A

Aalst, Zaltbommel

€ 190.000
Buurt Aalst, AalstBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 378m²
378m² woonoppervlakte
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze woning aan de Zaaiwaard in Aalst is een ruime eengezinswoning uit 1991 met een energielabel C. Met 378 vierkante meter woonoppervlak biedt het veel ruimte. De vraagprijs van €190.000 is marktconform voor woningen in Zaltbommel.

Buurt Aalst

Aalst is een dorp in de buurt Aalst met een mix van gezinnen en ouderen. De buurt heeft een laag criminaliteitscijfer en een rustige sfeer. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een veilige en stabiele omgeving is.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 1,4 km afstand, of bij PLUS en SPAR op ongeveer 3,5 km. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals Openbare Basisschool Den Boogerd op 800 meter en Oranje Nassau op 900 meter. De gemeente Zaltbommel biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek en huisartsenpraktijk op loopafstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van der Wal makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 190.000
Prijs per m²€ 503
Woonoppervlakte378m²
Perceeloppervlakte16852m²
Bouwjaar1991
EnergielabelC
BuurtAalst
WijkBrakel
GemeenteZaltbommel

Locatie

Zaaiwaard 3A, Aalst

Buurt statistieken

Gegevens uit Aalst

Inwoners1.545
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Jumbo
Groeneweg 1
1384m
Jumbo
Markt 67
3421m
PLUS
Molenkampsweg 3
3517m

Scholen

15 binnen 5 km

Openbare Basisschool Den Boogerd
Basisonderwijs · 80 leerlingen
806m
Oranje Nassau
Basisonderwijs · 266 leerlingen
920m
School met de Bijbel 'De Burcht'
Basisonderwijs · 88 leerlingen
1163m

Veelgestelde vragen

Over Zaaiwaard 3A, Aalst

Welk energielabel heeft Zaaiwaard 3A?

De woning aan Zaaiwaard 3A in Aalst heeft energielabel C.

Is €190.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €190.000 voor een woning van 378 m² in Aalst is marktconform. Het energielabel C betekent dat de energiekosten gemiddeld zijn. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Aalst?

Aalst ligt in de gemeente Zaltbommel. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 11,6 km afstand. De auto is de meest praktische manier om je te verplaatsen, maar er zijn ook busverbindingen in de regio.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In Aalst vind je een Jumbo-supermarkt op 1,4 km, en meerdere basisscholen zoals Oranje Nassau op 900 meter. Ook zijn er een huisartsenpraktijk en bibliotheek op loopafstand. Voor uitgebreidere voorzieningen kun je naar Zaltbommel.

Is de buurt veilig?