Woning te koop: Zanddijk 199, Julianadorp
KopenDen HelderDuinzoomOoghduyneZanddijk 199

Zanddijk 199

Ooghduyne, Den Helder

€ 149.995
Buurt Ooghduyne, JulianadorpBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor senioren
50% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een rustig appartement in Julianadorp

Dit appartement aan de Zanddijk 199 ligt in een rustige omgeving, vlak bij de duinen. Met 49 m² woonoppervlak en energielabel A+ is het een zuinige woning. De prijs van €149.995 is marktconform voor een recreatiewoning in deze regio. Bekijk ook andere woningen in Den Helder voor vergelijkbare opties.

Buurt Ooghduyne

Ooghduyne is een kleine buurt met 170 inwoners, waar veel 65-plussers wonen. Het is een rustige wijk met veel eengezinswoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de buurt oogt groen en ruim. De buurt Ooghduyne heeft een lage stedelijkheidsgraad.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Vomar op 1,9 km of Lidl op 2,3 km. Basisscholen zoals Jenaplankindcentrum De Verrekijker (1,4 km) en Basisschool De Kameleon (1,8 km) zijn op loopafstand. Een restaurant vind je om de hoek op 500 meter. De gemeente Den Helder biedt verder alle voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Callinghe Recreatiemakelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 149.995
Prijs per m²€ 3.061
Woonoppervlakte49m²
Perceeloppervlakte10120m²
Bouwjaar1994
EnergielabelA+
BuurtOoghduyne
WijkDuinzoom
GemeenteDen Helder

Locatie

Zanddijk 199, Julianadorp

Buurt statistieken

Gegevens uit Ooghduyne

Inwoners170
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Vomar
Drooghe Bol 1026
1930m
Lidl
Loopuytpark 9
2254m
Albert Heijn
Schoolweg 15
2302m

Scholen

9 binnen 5 km

Jenaplankindcentrum De Verrekijker
Basisonderwijs · 109 leerlingen
1362m
Basisschool De Kameleon
Basisonderwijs · 103 leerlingen
1770m
Basisschool de Rank
Basisonderwijs · 223 leerlingen
2027m

Veelgestelde vragen

Over Zanddijk 199, Julianadorp

Welk energielabel heeft Zanddijk 199?

De woning aan Zanddijk 199 in Julianadorp heeft energielabel A+.

Is €149.995 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs is marktconform voor een recreatiewoning van 49 m² met energielabel A+ in Julianadorp. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het bouwjaar 1994 en het zuinige label maken het een interessante optie.

Hoe is de bereikbaarheid van Ooghduyne?

Ooghduyne ligt in Julianadorp, een dorp in de gemeente Den Helder. Het treinstation is 7,3 km verderop, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag, wat duidt op een rustige, niet-stedelijke omgeving.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een recreatiewoning, geen reguliere koopwoning. Dat betekent dat er mogelijk beperkingen gelden voor permanente bewoning. Check de lokale regels van de gemeente Den Helder als je er het hele jaar wilt wonen.