Woning te huur: Zeilschip 20G, Houten
HurenHoutenHouten BuitengebiedSchepenZeilschip 20G

Zeilschip 20G

Schepen, Houten

€ 1.150 p.m.
Buurt Schepen, HoutenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 181m²
181m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime bedrijfsruimte in Houten

Dit Zeilschip 20G is een forse bedrijfsruimte van 181 m², gelegen in het buitengebied van Houten. Het pand uit 2019 oogt modern en strak, en de ligging aan de rand van de woonwijk geeft een rustige uitstraling. Met een huurprijs van € 1.150 per maand is dit een marktconform aanbod voor een dergelijke oppervlakte. Bekijk ook andere huurwoningen in Houten voor vergelijkbare opties.

Buurt Schepen

De buurt Schepen is een bedrijventerrein met weinig inwoners, maar wel een aantal voorzieningen in de omgeving. De buurt Schepen kenmerkt zich door een lage stedelijkheidsgraad en een rustige sfeer. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de buurt oogt functioneel en praktisch voor ondernemers.

Leven in de straat

Doordeweeks is het hier rustig, met vooral bedrijvigheid overdag. Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR express, op tien minuten lopen. Ook Albert Heijn en Hoogvliet zijn op loopafstand. In de buurt vind je basisscholen zoals Montessori Basisschool Houten en Johannes Bogermanschool, beide op een paar minuten lopen. De gemeente Houten biedt een goede mix van wonen en werken.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Zuijdplas & Partners Bedrijfshuisvesting B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.150 p.m.
Prijs per m²€ 6 p.m.
Woonoppervlakte181m²
Perceeloppervlakte171m²
Bouwjaar2019
BuurtSchepen
WijkHouten Buitengebied
GemeenteHouten

Locatie

Zeilschip 20G, Houten

Buurt statistieken

Gegevens uit Schepen

Woningmarkt

Gegevens uit Schepen

Supermarkten

12 binnen 5 km

SPAR express
De Poort 6 A
979m
Albert Heijn
Plein 13
1111m
Albert Heijn
Cardo 12
1314m

Scholen

32 binnen 5 km

Montessori Basisschool Houten
Basisonderwijs · 262 leerlingen
449m
Johannes Bogermanschool
Basisonderwijs · 222 leerlingen
476m
Openbare Daltonbasisschool de Plantage
Basisonderwijs · 414 leerlingen
664m

Veelgestelde vragen

Over Zeilschip 20G, Houten

Is € 1.150 per maand een realistische prijs voor deze bedrijfsruimte?

Ja, de prijs van € 1.150 per maand is marktconform voor een bedrijfsruimte van 181 m² in Houten. De gemiddelde huurprijs per m² in de buurt is € 6,35, wat overeenkomt met de vraagprijs. Er is momenteel slechts één ander vergelijkbaar object beschikbaar in de buurt, dus het aanbod is beperkt.

Wat voor type bedrijfsruimte is dit?

Het betreft een moderne bedrijfsruimte uit 2019 met een oppervlakte van 181 m². Het pand is gelegen op een bedrijventerrein in Houten Buitengebied. De exacte indeling en mogelijkheden zijn niet gespecificeerd, maar het is geschikt voor diverse bedrijfsactiviteiten.

Zijn er voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn diverse supermarkten op loopafstand, zoals SPAR express (10 minuten lopen) en Albert Heijn (12 minuten). Ook zijn er meerdere basisscholen in de omgeving, waaronder Montessori Basisschool Houten en Johannes Bogermanschool. De buurt is rustig en heeft een lage stedelijkheidsgraad.

Hoe is de bereikbaarheid van deze locatie?

De locatie is goed bereikbaar met de auto, gelegen in het buitengebied van Houten. Openbaar vervoer is niet specifiek genoemd in de gegevens, maar Houten heeft een treinstation op enkele kilometers afstand. De exacte afstand tot het station is niet vermeld.

Zijn er recente misdrijven in de buurt?

In de buurt Schepen zijn in de laatste periode 8 misdrijven geregistreerd. Dit aantal is relatief laag, wat past bij een rustig bedrijventerrein. De buurt heeft weinig inwoners en een lage stedelijkheidsgraad.

Kan ik deze bedrijfsruimte bezichtigen?

De woning wordt aangeboden via Zuijdplas & Partners Bedrijfshuisvesting B.V. Voor een bezichtiging kun je contact opnemen met de makelaar. Op het moment van schrijven is er geen informatie over open dagen of directe bezichtigingsmogelijkheden.