Woning te koop: Zinkseweg 2, Spijkenisse
KopenNissewaardVierambachtenZinkseweg 2

Zinkseweg 2

Vierambachten, Nissewaard

€ 527.500
Buurt Vierambachten, SpijkenisseBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 7586m²
7586m² woonoppervlakte
Aldi op 493m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale woning in een groene omgeving

Deze woning aan de Zinkseweg 2 in Spijkenisse is een echte blikvanger. Met een oppervlakte van maar liefst 7586 m² en een energielabel A++++ is het een bijzonder duurzaam en ruim opgezet huis. Het bouwjaar 1979 combineert een solide basis met moderne energieprestaties. De vraagprijs van €527.500 is marktconform voor een woning van dit formaat in de regio. Bekijk ook andere woningen in Nissewaard voor een vergelijking.

Vierambachten: rustig en groen

De buurt Vierambachten is een rustige woonwijk met veel groen. Het CBS telt hier 990 inwoners, met een mix van ouderen en gezinnen. De buurt heeft een dorps karakter, maar ligt dicht bij voorzieningen. De buurt Vierambachten staat bekend om zijn ruime opzet en lage bebouwingsdichtheid.

Dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Aldi om de hoek (493 m) of de Lidl (578 m). Voor de kinderen zijn er scholen op loopafstand: mycollege (62 m) en Penta Scala Rietvelden (89 m) zijn beide binnen een paar minuten lopen. De gemeente Nissewaard biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kolpa van der Hoek Makelaars Oostvoorne op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 527.500
Prijs per m²€ 70
Woonoppervlakte7586m²
Perceeloppervlakte9579m²
Bouwjaar1979
EnergielabelA++++
BuurtVierambachten
WijkVierambachten
GemeenteNissewaard

Locatie

Zinkseweg 2, Spijkenisse

Buurt statistieken

Gegevens uit Vierambachten

Inwoners990
Mannen50%
Vrouwen51%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Aldi
Hoogwerfsingel 2 c/d
493m
Lidl
t Plateau 3
578m
Albert Heijn
't Plateau 31
760m

Scholen

53 binnen 5 km

mycollege
Voortgezet onderwijs · 370 leerlingen
62m
Penta Scala Rietvelden
Voortgezet onderwijs · 726 leerlingen
89m
Praktijk College Spijkenisse
Voortgezet onderwijs · 190 leerlingen
123m

Veelgestelde vragen

Over Zinkseweg 2, Spijkenisse

Welk energielabel heeft Zinkseweg 2?

De woning aan Zinkseweg 2 in Spijkenisse heeft energielabel A++++.

Is de prijs van €527.500 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €527.500 is marktconform voor een woning met een perceel van 7586 m² en energielabel A++++ in Spijkenisse. De oppervlakte is uitzonderlijk groot, wat de prijs verklaart. Vergelijkbare woningen in de regio liggen vaak lager in prijs, maar hebben ook minder grond.

Hoe duurzaam is deze woning met energielabel A++++?

Energielabel A++++ is het hoogst haalbare label en betekent dat de woning zeer energiezuinig is. De stookkosten zullen laag zijn, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je gebruik. Het label duidt op uitstekende isolatie en mogelijk duurzame installaties zoals zonnepanelen of een warmtepomp.

Wat voor type woning is dit?

Het is een koopwoning met een woonoppervlak van 7586 m², gebouwd in 1979. Het perceel is zeer ruim, wat zeldzaam is in een stedelijke omgeving. De woning is waarschijnlijk een vrijstaand huis of een grote twee-onder-een-kap, gezien de oppervlakte.