Woning te koop: Zonnebloemstraat 119, Veenendaal
Verkocht onder voorbehoud
KopenVeenendaalNoordwest’t HoorntjeZonnebloemstraat 119

Zonnebloemstraat 119

’t Hoorntje, Veenendaal

€ 605.000
Buurt ’t Hoorntje, VeenendaalBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A++++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 335m²
335m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime woning in een rustige buurt

Deze woning aan de Zonnebloemstraat 119 in Veenendaal is een flinke eengezinswoning uit 2009. Met 335 m² woonoppervlak is er meer dan genoeg ruimte voor een groot gezin. Het energielabel A++++ betekent dat je energiekosten zeer laag zijn. De vraagprijs van €605.000 is marktconform voor dit type woning in Veenendaal, zeker gezien de ruime opzet en het energielabel. Bekijk ook andere woningen in Veenendaal voor een vergelijking.

Buurt 't Hoorntje

De woning ligt in de buurt 't Hoorntje, een rustige wijk met een mix van jong en oud. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,57. Een bewoner zegt: "Rustige wijk, voor iedereen van jong tot oud." De buurt telt ruim 3.100 inwoners, met veel gezinnen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2. Het is een prettige, groene omgeving om te wonen. Lees meer over de buurt 't Hoorntje.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Jumbo, die om de hoek zit. Voor de kinderen zijn er meerdere basisscholen op loopafstand, zoals CBS School Alex & Max en Basisschool TOV, beide op een paar minuten lopen. Ook het voortgezet onderwijs is dichtbij, met Het Perron op tien minuten lopen. De dagelijkse boodschappen doe je bij de Jumbo of Boni, en voor een avondje uit is er een restaurant op loopafstand. De gemeente Veenendaal biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder VC Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 605.000
Prijs per m²€ 1.806
Woonoppervlakte335m²
Perceeloppervlakte26326m²
Bouwjaar2009
EnergielabelA++++
Buurt’t Hoorntje
WijkNoordwest
GemeenteVeenendaal

Locatie

Zonnebloemstraat 119, Veenendaal

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.6
Nathan
28-06-2024
Rustige wijk, voor iedereen van jong tot oud

De wijk is niet te groot en er wonen mensen van jong tot oud, er staat een koopflat en 1 gezins koop woningen en grotere gezins woningen

Buurt statistieken

Gegevens uit ’t Hoorntje

Inwoners3.120
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Jumbo
Prins Willem-Alexanderpark 617
362m
Boni
Scheepjeshof 30
713m
Aldi
Scheepjeshof 40
713m

Scholen

36 binnen 5 km

CBS School Alex & Max
Basisonderwijs · 389 leerlingen
348m
Basisschool TOV
Basisonderwijs · 75 leerlingen
350m
Johannes Calvijnschool
Basisonderwijs · 545 leerlingen
612m

Veelgestelde vragen

Over Zonnebloemstraat 119, Veenendaal

Welk energielabel heeft Zonnebloemstraat 119?

De woning aan Zonnebloemstraat 119 in Veenendaal heeft energielabel A++++.

Is €605.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €605.000 is marktconform voor een eengezinswoning van 335 m² met energielabel A++++ in Veenendaal. De woning is ruim en modern, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt 't Hoorntje om in te wonen?

De buurt 't Hoorntje wordt ervaren als rustig en gemengd, met bewoners van jong tot oud. Er zijn veel gezinnen en de wijk is niet te groot. Een bewoner geeft een 8,57 en noemt het een rustige wijk voor iedereen.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals CBS School Alex & Max (348 m) en Basisschool TOV (350 m). Ook het voortgezet onderwijs is dichtbij, met Het Perron op 759 m.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Veenendaal ligt op 1,8 km afstand, wat ongeveer 20 minuten lopen is of een paar minuten met de fiets.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A++++, het zuinigste label dat er is. Dit betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten en een minimale CO2-uitstoot.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, de Jumbo zit op 362 m, op loopafstand. Ook Boni, Aldi en Dekamarkt zijn binnen 750 m te vinden, dus dagelijkse boodschappen zijn makkelijk te doen.

VC Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
VC Makelaars
vcmakelaars.nl
Bekijk
VC Makelaars
funda.nl
Bekijk