Woning te koop: Zonnebloemweg 10-35, Lemele
KopenOmmenLemeleBuurtschap LemeleZonnebloemweg 10-35

Zonnebloemweg 10-35

Buurtschap Lemele, Ommen

€ 345.000
Buurt Buurtschap Lemele, LemeleBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een rustig appartement in het groene Lemele

Dit appartement aan de Zonnebloemweg 10-35 in Lemele is een fijne plek voor wie van rust en ruimte houdt. Het is een woning uit 1999 met een woonoppervlak van 35 m². De vraagprijs van €345.000 is marktconform voor deze buurt, waar gemiddeld €3.286 per m² wordt betaald. Bekijk ook andere woningen in Ommen voor een breder beeld.

Buurtschap Lemele: rustig en groen

De woning ligt in de buurt Buurtschap Lemele, een rustige omgeving met veel eengezinswoningen. De buurt telt 475 inwoners, vooral gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent en waar het leven in een rustig tempo gaat. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: weinig stedelijkheid en veel groen.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op 2,8 km afstand, of bij de Coop op 5 km. In de buurt zijn ook basisscholen, zoals de Ichthusschool (2 km) en Kindcentrum Heidepark (2,5 km). Het treinstation ligt op 8,7 km, maar met de auto ben je snel in de gemeente Ommen voor meer voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Weusthuis Makelaardij en Salland Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 345.000
Prijs per m²€ 9.857
Woonoppervlakte35m²
Perceeloppervlakte477m²
Bouwjaar1999
BuurtBuurtschap Lemele
WijkLemele
GemeenteOmmen

Locatie

Zonnebloemweg 10-35, Lemele

Buurt statistieken

Gegevens uit Buurtschap Lemele

Inwoners475
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Buurtschap Lemele

Woningvoorraad185
Gem. WOZ-waarde€ 503.000
Koopwoningen90%
Huurwoningen10%

Supermarkten

1 binnen 5 km

PLUS
Kroonplein 18
2803m
Coop
Butzelaarstraat 21
5079m
Coop
Ommerweg 5-5A
7120m

Scholen

5 binnen 5 km

Ichthusschool voor Protestants Christelijk Basisonderwijs
Basisonderwijs · 96 leerlingen
2075m
Kindcentrum Heidepark
Basisonderwijs · 94 leerlingen
2531m
Protestants Christelijke Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 67 leerlingen
2936m

Veelgestelde vragen

Over Zonnebloemweg 10-35, Lemele

Is €345.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €345.000 is marktconform voor deze buurt. De gemiddelde prijs per m² in Buurtschap Lemele is €3.286, wat overeenkomt met de vraagprijs van dit appartement. Wel is het woonoppervlak van 35 m² aanzienlijk kleiner dan het buurtgemiddelde van 105 m², dus je betaalt relatief veel per vierkante meter.

Hoe is de buurt Buurtschap Lemele om in te wonen?

Buurtschap Lemele is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en weinig stedelijkheid. Er wonen vooral gezinnen en ouderen, en de sfeer is dorps. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op enkele kilometers afstand, dus een auto is handig.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen binnen 5 km, zoals de Ichthusschool (2 km) en Kindcentrum Heidepark (2,5 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Lemele of Ommen, op ongeveer 10 km afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 8,7 km afstand. Dit is goed te doen met de auto of fiets, maar niet op loopafstand.

Wat is de stedelijkheidsgraad van deze buurt?

Buurtschap Lemele is niet stedelijk (mate van stedelijkheid 5 op een schaal van 1 tot 5). De omgevingsadressendichtheid is slechts 44 adressen per km², wat betekent dat het er rustig en groen is.

Zijn er winkels in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is de PLUS op 2,8 km. Andere opties zijn Coop (5 km) en Jumbo (7,7 km). Voor dagelijkse boodschappen kun je dus het beste de auto pakken.

Weusthuis Makelaardij
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Weusthuis Makelaardij
sallandmakelaardij.com
Bekijk
Salland Makelaardij
funda.nl
Bekijk