Woning te koop: Zonneoordlaan 47R114, Ede
KopenEdeBuitengebied Ede-StadDriesprong/GinkelZonneoordlaan 47R114

Zonneoordlaan 47R114

Driesprong/Ginkel, Ede

€ 139.500
Buurt Driesprong/Ginkel, EdeBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het groen

Deze hoekwoning uit 2023 ligt aan de rand van Ede, waar je wakker wordt met vogelgeluid in plaats van verkeer. Met 55 m² woonoppervlak is het een compacte, maar complete woning. De vraagprijs van €139.500 is scherp voor een nieuwbouwwoning in deze prijsklasse. Kijk ook naar andere woningen in Ede om te vergelijken.

Driesprong/Ginkel

De buurt Driesprong/Ginkel is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Het CBS telt 800 inwoners, waarvan een groot deel 45 jaar of ouder is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een plek waar je tot rust komt.

Dagelijks leven

Voor je boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 2,3 km afstand of Boni op 2,5 km. De dichtstbijzijnde basisschool is Paasbergschool op 2,2 km, en voor voortgezet speciaal onderwijs zijn Vester College en De Toekomst binnen 2 km. De gemeente Ede biedt verder voldoende voorzieningen op rijafstand.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Veluwse Makelaars op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 139.500
Prijs per m²€ 2.536
Woonoppervlakte55m²
Perceeloppervlakte31112m²
Bouwjaar2023
BuurtDriesprong/Ginkel
WijkBuitengebied Ede-Stad
GemeenteEde

Locatie

Zonneoordlaan 47R114, Ede

Buurt statistieken

Gegevens uit Driesprong/Ginkel

Inwoners800
Mannen53%
Vrouwen48%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Albert Heijn
Bunschoterplein 1
2261m
Boni
Brouwerstraat 21
2480m
Albert Heijn
Parkweide 14
2624m

Scholen

36 binnen 5 km

De Toekomst
Speciaal onderwijs · 129 leerlingen
1706m
Vester College
Speciaal onderwijs · 162 leerlingen
2109m
De Wegwijzer
Speciaal onderwijs · 142 leerlingen
2155m

Veelgestelde vragen

Over Zonneoordlaan 47R114, Ede

Is €139.500 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een nieuwbouwwoning uit 2023 van 55 m² is dit een scherpe prijs. Vergelijkbare woningen in de regio liggen vaak hoger. De prijs weerspiegelt de ligging in een rustig buitengebied, ver van stedelijke voorzieningen.

Hoe is het openbaar vervoer in Driesprong/Ginkel?

Het treinstation ligt op 4,4 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of fiets voor het OV.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een hoekwoning uit 2023 met 55 m² woonoppervlak. Het energielabel is niet vermeld, maar nieuwbouwwoningen hebben doorgaans een zuinig label.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen binnen 2,5 km. De dichtstbijzijnde basisschool is Paasbergschool op 2,2 km. Ook zijn er scholen voor speciaal en voortgezet speciaal onderwijs, zoals De Toekomst en Vester College.

Hoe veilig is de buurt?

Het CBS registreerde 108 misdrijven in de buurt, maar zonder uitsplitsing is het lastig te duiden. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad (5), wat vaak samengaat met minder criminaliteit.