Woning te koop: Zuid Willemsvaart 245, 'S-Hertogenbosch
Onder bod
KopenDen BoschBinnenstadBinnenstad noordZuid Willemsvaart 245

Zuid Willemsvaart 245

Binnenstad noord, Den Bosch

€ 489.000
Buurt Binnenstad noord, 'S-HertogenboschBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 337m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Dit appartement aan de Zuid Willemsvaart in 's-Hertogenbosch is een uniek klein juweeltje in de historische binnenstad. Met een woonoppervlak van slechts 5 m² is het een van de kleinste koopwoningen in de stad. De vraagprijs van €489.000 is aan de hoge kant, zeker in vergelijking met andere woningen in Den Bosch.

Buurt Binnenstad noord

De buurt Binnenstad noord is het kloppende hart van de stad, met een hoge dichtheid aan voorzieningen en een levendige sfeer. De buurt telt 935 inwoners, waarvan veel eenpersoonshuishoudens (470). Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een stedelijke omgeving met veel restaurants en winkels op loopafstand.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij Albert Heijn om de hoek (op 337 meter) of bij Coop (434 meter). Voor de kleintjes is kinderdagverblijf op 900 meter, en basisscholen zoals KC Het IJzeren Kind (op 2,7 km) zijn bereikbaar. Het treinstation ligt op 1,5 km. De gemeente Den Bosch biedt een rijke historie en culturele voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Stoffels Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt29 april 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 489.000
Prijs per m²€ 97.800
Woonoppervlakte5m²
Perceeloppervlakte22044m²
Bouwjaar1950
EnergielabelA
BuurtBinnenstad noord
WijkBinnenstad
GemeenteDen Bosch

Locatie

Zuid Willemsvaart 245, 'S-Hertogenbosch

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad noord

Inwoners935
Mannen46%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Binnenstad noord

Woningvoorraad700
Gem. WOZ-waarde€ 332.000
Koopwoningen16%
Huurwoningen84%

Supermarkten

35 binnen 5 km

Albert Heijn
Arena 16
337m
Coop
Kapelaan Koopmansplein 218
434m
Jumbo
Visstraat 54
542m

Scholen

11 binnen 5 km

KC Het IJzeren Kind
Basisonderwijs · 572 leerlingen
2686m
OBS De Koningslinde
Basisonderwijs · 563 leerlingen
3497m
Basisschool Het Molenven
Basisonderwijs · 245 leerlingen
3523m

Veelgestelde vragen

Over Zuid Willemsvaart 245, 'S-Hertogenbosch

Welk energielabel heeft Zuid Willemsvaart 245?

De woning aan Zuid Willemsvaart 245 in 'S-Hertogenbosch heeft energielabel A.

Is €489.000 een realistische prijs voor 5 m²?

De vraagprijs van €489.000 is fors voor een woonoppervlak van 5 m². Ter vergelijking: in de buurt Binnenstad noord ligt de gemiddelde prijs per m² op €7.065, en de gemiddelde oppervlakte van koopwoningen is 65 m². De prijs is dus aan de hoge kant, maar de unieke ligging in het centrum van Den Bosch kan dit verklaren.

Hoeveel koopwoningen zijn er beschikbaar in de buurt?

Op dit moment staan er 2 koopwoningen te koop in Binnenstad noord. De gemiddelde vraagprijs is €459.250, met een mediaan van €459.250. De prijzen variëren van €419.000 tot €499.500. Er zijn recent 5 woningen verkocht, met een gemiddelde verkoopprijs van €786.000.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel van deze woning is niet specifiek vermeld in de gegevens. In de buurt hebben alle koopwoningen energielabel A (100%). Dat is zeer zuinig, dus je kunt lage stookkosten verwachten.

Hoe veilig is de buurt Binnenstad noord?

In de buurt zijn in totaal 71 misdrijven geregistreerd. Het is een stedelijk gebied met een hoge bevolkingsdichtheid, wat invloed kan hebben op de veiligheid. Voor specifieke vragen kun je het beste de lokale politie raadplegen.

Zijn er parkeermogelijkheden bij de Zuid Willemsvaart?

In de binnenstad van Den Bosch is parkeren vaak beperkt en betaald. Het is aan te raden om dit bij de makelaar te informeren.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

Recent verkochte woningen in Binnenstad noord stonden gemiddeld 40 dagen te koop. Dat is relatief kort, wat wijst op een actieve markt.

Stoffels Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Stoffels Makelaardij
stoffelsmakelaardij.nl
Bekijk
Stoffels Makelaardij
funda.nl
Bekijk