Woning te koop: Zuiderzeestraatweg 145E, Oldebroek
KopenOldebroekOldebroekZuiderzeestraatweg 145E

Zuiderzeestraatweg 145E

Oldebroek, Oldebroek

€ 455.000
Buurt Oldebroek, OldebroekBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Al 93 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 58 dagen
Boni op 73m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Nieuwbouwwoning in het groene Oldebroek

Deze hoekwoning uit 2024 staat in een rustige straat in Oldebroek, een dorp met een gemoedelijke sfeer. Met 99 m² woonoppervlak biedt het een moderne indeling. De vraagprijs van €455.000 is marktconform voor een nieuwbouwwoning in deze omgeving. Bekijk ook andere woningen in Oldebroek.

Oldebroek: dorpse gezelligheid

Oldebroek is een dorp waar bewoners elkaar kennen. Op basis van twee beoordelingen krijgt de buurt een 8,44. Een bewoner zegt: "Het is erg gemoedelijk en gezellig. Er worden zeer veel dingen georganiseerd." Een ander noemt het "fijn samen in onze buurt" en waardeert het onderlinge contact. De buurt telt relatief veel ouderen en gezinnen. Meer over de buurt Oldebroek.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Boni, die naast de deur zit. Ook de PLUS is twee straten verder. Basisscholen zoals CNS 'De Regenboog' en Timotheüsschool zijn op loopafstand. Het dorp heeft een dorps karakter met een bibliotheek en park op loopafstand. De gemeente Oldebroek biedt een landelijke omgeving.

Aanbod en bronnen

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kok & Heijkamp Makelaars B.V.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 455.000
Prijs per m²€ 4.596
Woonoppervlakte99m²
Perceeloppervlakte827m²
Bouwjaar2024
BuurtOldebroek
WijkOldebroek
GemeenteOldebroek

Locatie

Zuiderzeestraatweg 145E, Oldebroek

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.6
Lenie Oosterbroek
02-01-2026
Wel fijn samen in onze buurt

Veel ouderen maar er is onderling wel contact met sommige bewoners. Houden elkaar in de gaten in Rakkersoord. Fijne buurt

8.3
Jonne
10-07-2025
Oldebroek

Het is erg gemoedelijk en gezellig. Er worden zeer veel dingen georganiseerd. Maar het blijft erg christelijke en er zijn weinig voorzieningen

Buurt statistieken

Gegevens uit Oldebroek

Inwoners3.245
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Oldebroek

Woningvoorraad1.419
Gem. WOZ-waarde€ 317.000
Koopwoningen56%
Huurwoningen44%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Boni
Zuiderzeestraatweg 126
73m
PLUS
Zuiderzeestraatweg 133D
104m
PLUS
Klokbekerweg 164
3095m

Scholen

18 binnen 5 km

CNS 'De Regenboog'
Basisonderwijs · 203 leerlingen
191m
Timotheüsschool
Basisonderwijs · 209 leerlingen
392m
Eben Haezerschool
Basisonderwijs · 324 leerlingen
525m

Veelgestelde vragen

Over Zuiderzeestraatweg 145E, Oldebroek

Is €455.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €455.000 is precies de mediaanprijs in de buurt. De gemiddelde prijs per m² in Oldebroek is €4.483, wat neerkomt op zo'n €444.000 voor 99 m². De woning is dus marktconform geprijsd.

Hoeveel woningen staan er te koop in Oldebroek?

Er staan momenteel 5 koopwoningen te koop in Oldebroek, met prijzen variërend van €435.000 tot €715.000. De gemiddelde vraagprijs is €502.000.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel van deze woning is niet specifiek vermeld, maar als nieuwbouwwoning uit 2024 voldoet hij aan de huidige bouweisen. In de buurt heeft 33,3% van de woningen label A en nog eens 33,3% label B.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 6 km afstand. Oldebroek is niet direct per trein bereikbaar, maar met de auto of bus ben je er zo.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: CNS 'De Regenboog' op 191 meter, Timotheüsschool op 392 meter en Eben Haezerschool op 525 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Nuborgh College Oostenlicht op 2,2 km.

Hoe veilig is de buurt?

In Oldebroek zijn in het afgelopen jaar 59 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een dorp van deze omvang. Bewoners geven aan dat er onderling contact is en men elkaar in de gaten houdt.

Kok & Heijkamp Makelaars B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen