Woning te koop: Zuidlaarderweg 37C129, Tynaarlo
KopenTynaarloTynaarloVerspreide huizen TynaarloZuidlaarderweg 37C129

Zuidlaarderweg 37C129

Verspreide huizen Tynaarlo, Tynaarlo

€ 273.410
Buurt Verspreide huizen Tynaarlo, TynaarloBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 175m²
175m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis in het groen

Dit vrijstaande huis aan de Zuidlaarderweg in Tynaarlo ligt midden in de natuur. Met 175 m² woonoppervlak uit 1987 is het een ruime woning voor wie van rust en ruimte houdt. De vraagprijs van €273.410 is marktconform voor een woning van dit type in de regio. Bekijk ook andere woningen in Tynaarlo voor een idee van het aanbod.

De buurt: Verspreide huizen Tynaarlo

De buurt Verspreide huizen Tynaarlo is een landelijk gebied met veel eengezinswoningen. Het is er rustig, met veel groen en ruimte. De meeste huishoudens bestaan uit stellen of gezinnen. De buurt Verspreide huizen Tynaarlo heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat past bij het landelijke karakter.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Coop, op twee kilometer afstand. Voor de dagelijkse boodschappen zijn er ook Aldi, Jumbo en Albert Heijn binnen een straal van vier kilometer. Kinderen gaan naar basisscholen zoals CKC Het Stroomdal of IKC Het Oelebred, beide op loopafstand. De gemeente Tynaarlo biedt voorzieningen zoals een restaurant op 1,5 km en een park op 2 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Wildveen Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 273.410
Prijs per m²€ 1.562
Woonoppervlakte175m²
Perceeloppervlakte13930m²
Bouwjaar1987
BuurtVerspreide huizen Tynaarlo
WijkTynaarlo
GemeenteTynaarlo

Locatie

Zuidlaarderweg 37C129, Tynaarlo

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Tynaarlo

Inwoners265
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Coop
Larikslaan 1
1911m
Aldi
Transportweg 3
2788m
Jumbo
Stationsweg 8
3196m

Scholen

12 binnen 5 km

CKC Het Stroomdal
Basisonderwijs · 157 leerlingen
1696m
IKC Het Oelebred
Basisonderwijs · 136 leerlingen
1753m
Dalton Kindcentrum Jonglaren
Basisonderwijs · 117 leerlingen
1862m

Veelgestelde vragen

Over Zuidlaarderweg 37C129, Tynaarlo

Is €273.410 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €273.410 is marktconform voor een vrijstaande woning van 175 m² in Tynaarlo. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden. De prijs weerspiegelt de rustige ligging en het ruime woonoppervlak.

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 12,2 km afstand. Dat is een flink eind, dus voor dagelijks woon-werkverkeer ben je vooral aangewezen op de auto.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals CKC Het Stroomdal (1,7 km) en IKC Het Oelebred (1,8 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Tynaarlo of omliggende plaatsen, de dichtstbijzijnde school is op 9,5 km.

Wat voor type woning is dit?

Het is een vrijstaande woning uit 1987 met een woonoppervlak van 175 m². De woning is geschikt voor wie van ruimte en privacy houdt.