Woning te koop: Zuidsingel 57, Amersfoort
KopenAmersfoortStadskernBeestenmarktZuidsingel 57

Zuidsingel 57

Beestenmarkt, Amersfoort

€ 675.000
Buurt Beestenmarkt, AmersfoortBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 260m²
260m² woonoppervlakte
SPAR op 104m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
40% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze woning aan de Zuidsingel 57 in Amersfoort is een statig herenhuis uit 1850, met een woonoppervlak van 260 m². Het energielabel G betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. Met een vraagprijs van €675.000 is dit aan de hoge kant, maar de prijs per m² is lager dan het gemiddelde in de buurt. Bekijk ook andere woningen in Amersfoort voor vergelijking.

Buurt Beestenmarkt

De buurt Beestenmarkt is een levendig stadsdeel met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van jong en oud. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat typerend is voor een zeer stedelijk gebied. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomen zien.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR om de hoek (104 m) of de Coop twee straten verder (533 m). Kinderen kunnen naar de Prins Willem Alexanderschool (489 m) of Basisschool Sint Joris (676 m). Het park is naast de deur (0,1 km) en er zijn diverse restaurants op loopafstand. De gemeente Amersfoort biedt een breed scala aan voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Govaert Makelaardij Verhuur & Beheer.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 675.000
Prijs per m²€ 2.596
Woonoppervlakte260m²
Perceeloppervlakte153m²
Bouwjaar1850
EnergielabelG
BuurtBeestenmarkt
WijkStadskern
GemeenteAmersfoort

Locatie

Zuidsingel 57, Amersfoort

Buurt statistieken

Gegevens uit Beestenmarkt

Inwoners1.040
Mannen44%
Vrouwen55%

Woningmarkt

Gegevens uit Beestenmarkt

Woningvoorraad655
Gem. WOZ-waarde€ 361.000
Koopwoningen53%
Huurwoningen47%

Supermarkten

43 binnen 5 km

SPAR
Kamp 15 - 17
104m
SPAR express
Hogeweg 47
437m
Coop
Hellestraat 25
533m

Scholen

89 binnen 5 km

Prins Willem Alexanderschool, locatie Beekenstein
Basisonderwijs · 201 leerlingen
489m
Christelijk Speciaal Basisonderwijs De Werf
Speciaal onderwijs · 91 leerlingen
611m
Basisschool Sint Joris
Basisonderwijs · 195 leerlingen
676m

Veelgestelde vragen

Over Zuidsingel 57, Amersfoort

Welk energielabel heeft Zuidsingel 57?

De woning aan Zuidsingel 57 in Amersfoort heeft energielabel G.

Is €675.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €675.000 is lager dan de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€997.909) en de mediaanprijs (€1.162.500). De prijs per m² is €2.596, terwijl het gemiddelde in de buurt €5.219 per m² is. Dit maakt de woning relatief betaalbaar, maar het energielabel G kan hogere maandlasten met zich meebrengen.

Wat betekent energielabel G voor mijn energiekosten?

Energielabel G is het minst zuinige label. Dit betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en je hoge stookkosten kunt verwachten. In de buurt heeft 33,3% van de koopwoningen label A+, 33,3% label B en 33,3% label C. Deze woning steekt daar ongunstig bij af.