Appartement te koop: Adelaert 39, Noordwijk
KopenNoordwijkAppartementenAdelaert 39

Adelaert 39

Boulevard, Noordwijk

€ 899.000
Buurt Boulevard, NoordwijkBekijk buurt
Vomar op 345m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
48% van de bewoners is 65+
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Aan de rand van de duinen

Dit appartement aan de Adelaert in Noordwijk ademt de rust van de kust. Met 112 m² woonoppervlak is er ruimte voor een comfortabel leven, vlak bij zee en strand. De woning uit 1979 heeft energielabel D, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €899.000 is aan de hoge kant vergeleken met de mediaan in de buurt, maar past bij het ruime aanbod van appartementen in Noordwijk.

Buurt Boulevard

De buurt Boulevard is een rustige wijk met veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens. De sfeer is kalm en vooral gericht op de nabijheid van de kust. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een buurt zien met een hoog aandeel koopwoningen (67%) en een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,5.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Vomar, die om de hoek zit. Ook de Lidl en Dirk zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals De Regenboog en de Rooms Katholieke Basisschool Andreas, beide op fietsafstand. De gemeente Noordwijk biedt verder een restaurant op twee minuten lopen en een park op vijf minuten.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Marjolein Mulder Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 899.000
Prijs per m²€ 8.027
Woonoppervlakte112m²
Perceeloppervlakte10019m²
Bouwjaar1979
EnergielabelD
BuurtBoulevard
WijkNoordwijk Zee
GemeenteNoordwijk

Locatie

Adelaert 39, Noordwijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Boulevard

Inwoners595
Mannen49%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Boulevard

Woningvoorraad723
Gem. WOZ-waarde€ 680.000
Koopwoningen67%
Huurwoningen28%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Vomar
Bomstraat 19
345m
Lidl
Rederijkersplein 8-11
1415m
Dirk
Raadhuisstraat 9
1667m

Scholen

12 binnen 5 km

Teylingen College Leeuwenhorst
Voortgezet onderwijs · 1387 leerlingen
2937m
De Regenboog
Basisonderwijs · 343 leerlingen
3986m
Teylingen College - KTS
Voortgezet onderwijs · 916 leerlingen
4129m

Veelgestelde vragen

Over Adelaert 39, Noordwijk

Welk energielabel heeft Adelaert 39?

De woning aan Adelaert 39 in Noordwijk heeft energielabel D.

Is €899.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €899.000 ligt boven de mediaan van €722.000 in de buurt Boulevard, maar onder de gemiddelde vraagprijs van €958.813. De gemiddelde prijs per m² is €9.284, terwijl dit appartement uitkomt op €8.027 per m². Dat is relatief gunstig. Wel is de gemiddelde verkoopprijs in de buurt €759.518, dus de vraagprijs is aan de hoge kant.

Wat betekent energielabel D voor de maandlasten?

Energielabel D is gemiddeld. Je kunt verwachten dat de energiekosten hoger zijn dan bij een zuiniger label, maar lager dan bij een G-label. In de buurt heeft 64,7% van de koopwoningen label C, dus D is iets minder zuinig dan gemiddeld.