Appartement te koop: Albert Verweystraat 40, Noordwijk
KopenNoordwijkAppartementenAlbert Verweystraat 40

Albert Verweystraat 40

Prinsessenbuurt, Noordwijk

€ 395.000
Buurt Prinsessenbuurt, NoordwijkBekijk buurt
Al 243 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 21 dagen
Populaire buurt voor senioren
44% van de bewoners is 65+
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en zee in de Prinsessenbuurt

Dit appartement aan de Albert Verweystraat ademt de sfeer van Noordwijk Zee: dicht bij strand en duinen, maar ook midden in een rustige woonwijk. Met 61 vierkante meter woonoppervlak en energielabel C is het een betaalbare optie voor wie in deze kustplaats wil wonen. De vraagprijs van €395.000 is marktconform voor een appartement in deze buurt. Bekijk ook andere appartementen in Noordwijk voor een breder beeld.

De Prinsessenbuurt

De Prinsessenbuurt is een rustige, groene wijk met veel oudere bewoners: bijna de helft is 65 jaar of ouder. Het is een buurt waar je elkaar kent en waar het leven in een rustig tempo gaat. De buurt Prinsessenbuurt heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,7, wat past bij het hoge aantal eenpersoonshuishoudens. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers schetsen een beeld van een stabiele, wat oudere gemeenschap.

Leven in de straat

Op doordeweekse dagen haal je je brood bij Vomar, om de hoek op 715 meter. Voor een grotere boodschap fiets je naar Lidl op ruim een kilometer. Kinderen gaan naar basisschool De Regenboog, twee straten verder op 3,5 kilometer, of naar de Rooms Katholieke Basisschool St Victor op 3,9 kilometer. De gemeente Noordwijk biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van huisartsen tot restaurants, allemaal op loopafstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bonnike Makelaardij op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 september 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 395.000
Prijs per m²€ 6.475
Woonoppervlakte61m²
Perceeloppervlakte98m²
Bouwjaar1958
EnergielabelC
BuurtPrinsessenbuurt
WijkNoordwijk Zee
GemeenteNoordwijk

Locatie

Albert Verweystraat 40, Noordwijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Prinsessenbuurt

Inwoners750
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Prinsessenbuurt

Woningvoorraad436
Gem. WOZ-waarde€ 392.000
Koopwoningen40%
Huurwoningen60%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Vomar
Bomstraat 19
715m
Lidl
Rederijkersplein 8-11
1154m
Dirk
Raadhuisstraat 9
1633m

Scholen

12 binnen 5 km

Teylingen College Leeuwenhorst
Voortgezet onderwijs · 1387 leerlingen
2457m
De Regenboog
Basisonderwijs · 343 leerlingen
3492m
Rooms Katholieke Basisschool St Victor
Basisonderwijs · 476 leerlingen
3869m

Veelgestelde vragen

Over Albert Verweystraat 40, Noordwijk

Welk energielabel heeft Albert Verweystraat 40?

De woning aan Albert Verweystraat 40 in Noordwijk heeft energielabel C.

Is €395.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs is marktconform. In de Prinsessenbuurt is dit het enige appartement dat nu te koop staat, en de gemiddelde vraagprijs per vierkante meter is €6.475. De woning is 61 m², dus de prijs past precies bij het gemiddelde. Ter vergelijking: in de afgelopen periode werden er 6 woningen verkocht in de buurt, met een gemiddelde verkoopprijs van €624.333, maar die waren gemiddeld groter.

Hoe is de buurt Prinsessenbuurt om in te wonen?

De Prinsessenbuurt is een rustige, groene wijk met veel oudere bewoners. Van de 750 inwoners is 44% 65 jaar of ouder. Er zijn weinig kinderen, en de buurt heeft een dorps karakter. Het is er veilig: er werden 21 misdrijven geregistreerd. De omgevingsadressendichtheid is 1.293, wat duidt op een matig stedelijk gebied. Je woont er dicht bij strand en duinen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een appartement uit 1958. In de buurt hebben alle woningen energielabel D of lager, dus dit appartement scoort relatief goed.

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, er zijn voldoende voorzieningen. De dichtstbijzijnde supermarkt is Vomar op 715 meter, gevolgd door Lidl op 1,2 km en Dirk op 1,6 km. Voor scholen: basisschool De Regenboog zit op 3,5 km, en de Rooms Katholieke Basisschool St Victor op 3,9 km. Voortgezet onderwijs is er op 2,5 km (Teylingen College Leeuwenhorst).

Hoe ver is het naar het strand en de duinen?

De afstand tot het strand is niet exact in de gegevens vermeld, maar de buurt Noordwijk Zee ligt direct aan de kust. Het park of plantsoen is op 300 meter, dus groen is dichtbij. De duinen en het strand zijn op loopafstand, ongeveer 10-15 minuten lopen. Het is een van de grote pluspunten van deze locatie.