Appartement te koop: Amstelveenseweg 146-2, Amsterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmsterdamAppartementenAmstelveenseweg 146-2

Amstelveenseweg 146-2

Schinkelbuurt-Noord, Amsterdam

€ 1.165.000
Buurt Schinkelbuurt-Noord, AmsterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 214m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een statig appartement aan de Amstelveenseweg

Dit appartement van 111 m² aan de Amstelveenseweg ademt de sfeer van het negentiende-eeuwse Amsterdam. Met energielabel B en een vraagprijs van €1.165.000 is het een flinke stap boven het gemiddelde in de buurt, maar dat past bij de royale oppervlakte. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor appartementen in Amsterdam ligt lager, maar dit object biedt veel meer woonruimte dan het buurtgemiddelde van 56 m².

De buurt: Schinkelbuurt-Noord

Schinkelbuurt-Noord is een levendige, dichtbevolkte buurt in Amsterdam. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat past bij een zeer stedelijk gebied. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een buurt is met veel eenpersoonshuishoudens en een jonge bevolking. De buurt Schinkelbuurt-Noord heeft een mix van vooroorlogse woningen en een beperkt aantal koopwoningen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Albert Heijn om de hoek (214 m) of de Dirk twee straten verder (318 m). Ook zijn er meerdere scholen in de buurt, zoals basisschool De Kleine Nicolaas op 551 m en het Amsterdams Lyceum op 721 m. De gemeente Amsterdam biedt verder tal van voorzieningen, van restaurants tot parken, allemaal op loopafstand.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder La Maison Makelaars & Taxateurs B.V. op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.165.000
Prijs per m²€ 10.495
Woonoppervlakte111m²
Perceeloppervlakte144m²
Bouwjaar1890
EnergielabelB
BuurtSchinkelbuurt-Noord
WijkSchinkelbuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Amstelveenseweg 146-2, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Schinkelbuurt-Noord

Inwoners2.475
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Schinkelbuurt-Noord

Woningvoorraad1.487
Gem. WOZ-waarde€ 561.000
Koopwoningen32%
Huurwoningen68%

Supermarkten

152 binnen 5 km

Albert Heijn
Amstelveenseweg 186
214m
Dirk
Sloterkade 110-127
318m
Albert Heijn
Zeilstraat 47H
338m

Scholen

190 binnen 5 km

Montessori Lyceum Oostpoort ISK C. Krusemanstraat
Voortgezet onderwijs · 195 leerlingen
495m
De Kleine Nicolaas
Basisonderwijs · 199 leerlingen
551m
Cultuurprofielschool De Notenkraker
Basisonderwijs · 588 leerlingen
648m

Veelgestelde vragen

Over Amstelveenseweg 146-2, Amsterdam

Welk energielabel heeft Amstelveenseweg 146-2?

De woning aan Amstelveenseweg 146-2 in Amsterdam heeft energielabel B.

Is €1.165.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs ligt aanzienlijk boven het buurtgemiddelde van €560.571, maar dat komt doordat dit appartement met 111 m² bijna twee keer zo groot is als het gemiddelde (56 m²). De gemiddelde verkoopprijs per m² in de buurt is €10.106, wat voor dit appartement neerkomt op circa €1.121.000. De vraagprijs is dus iets hoger, maar niet extreem.

Hoe is de buurt Schinkelbuurt-Noord om in te wonen?

Schinkelbuurt-Noord is een zeer stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel jonge alleenstaanden en de buurt heeft een hoog voorzieningenniveau. Het is een levendige omgeving met restaurants, supermarkten en scholen dichtbij.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label G of F, maar het is niet zo zuinig als een nieuwbouwwoning met label A++++.

Hoe ver is het naar het treinstation?

De afstand tot het dichtstbijzijnde treinstation is 2,2 km. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of een korte fietsrit.

Zijn er parken in de buurt?

Ja, het dichtstbijzijnde park of plantsoen ligt op 500 meter afstand, dus op loopafstand.

Hoeveel woningen zijn er te koop in de buurt?

Op dit moment staan er 7 koopwoningen te koop in Schinkelbuurt-Noord. De gemiddelde vraagprijs is €560.571 en de mediaanprijs is €500.000.

La Maison Makelaars & Taxateurs B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
La Maison Makelaars & Taxateurs B.V.
lamaison.nl
Bekijk
La Maison Makelaars & Taxateurs B.V.
funda.nl
Bekijk