Appartement te koop: Anna van Hensbeeksingel 77, Gouda
Verkocht onder voorbehoud
KopenGoudaAppartementenAnna van Hensbeeksingel 77

Anna van Hensbeeksingel 77

Boerhaavekwartier, Gouda

€ 345.000
Buurt Boerhaavekwartier, GoudaBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Hoogvliet op 445m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
43% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in het Boerhaavekwartier

Dit appartement aan de Anna van Hensbeeksingel 77 in Gouda heeft een fijne, ruime indeling met 86 vierkante meter woonoppervlak. Het bouwjaar 1977 geeft het een solide uitstraling, en energielabel C betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. Met een vraagprijs van €345.000 is dit de duurste van de vijf koopwoningen die nu in deze buurt te koop staan, een scherpe prijs gezien de gemiddelde verkoopprijs van €339.643 in de buurt. Bekijk ook andere appartementen in Gouda voor een breder beeld.

De buurt: Boerhaavekwartier

Het Boerhaavekwartier is een stedelijke buurt met een hoge dichtheid: er staan 3125 adressen per vierkante kilometer. Van de 1525 woningen is slechts 5% eengezinswoningen, dus appartementen zijn hier de norm. De enige bewoner die een review achterliet, gaf een matige beoordeling (6,29). De buurt telt veel 65-plussers (990 van de 2310 inwoners) en relatief weinig kinderen. De buurt Boerhaavekwartier heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,5, wat past bij het grote aantal eenpersoonshuishoudens.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Hoogvliet, die om de hoek ligt op 445 meter. Ook de PLUS op 669 meter en de SPAR op 712 meter zijn goed bereikbaar. Kinderen kunnen naar de Johannes Calvijnschool, een basisschool op slechts 76 meter afstand. Voor voortgezet onderwijs zijn er meerdere scholen van de Driestar-Wartburg op loopafstand, zoals de locatie op 125 meter. De gemeente Gouda biedt verder een treinstation op 1,1 kilometer en een park op 400 meter.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt deze woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Dupree Makelaars Gouda op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 345.000
Prijs per m²€ 4.012
Woonoppervlakte86m²
Perceeloppervlakte3054m²
Bouwjaar1977
EnergielabelC
BuurtBoerhaavekwartier
WijkBloemendaal
GemeenteGouda

Locatie

Anna van Hensbeeksingel 77, Gouda

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.3
Nova
03-02-2025
Matig

.

Buurt statistieken

Gegevens uit Boerhaavekwartier

Inwoners2.310
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Boerhaavekwartier

Woningvoorraad1.525
Gem. WOZ-waarde€ 282.000
Koopwoningen58%
Huurwoningen42%

Supermarkten

29 binnen 5 km

Hoogvliet
Nieuwe Gouwe Oostzijde 2d
445m
PLUS
Vuurdoornlaan 10
669m
SPAR
Stationsplein 1D
712m

Scholen

64 binnen 5 km

Johannes Calvijnschool
Basisonderwijs · 354 leerlingen
76m
Scholengroep Driestar-Wartburg - Driestar Gouda Zeta, havo-vwo
Voortgezet onderwijs · 704 leerlingen
125m
Scholengroep Driestar-Wartburg, DC Gouda hv
Voortgezet onderwijs · 949 leerlingen
212m

Veelgestelde vragen

Over Anna van Hensbeeksingel 77, Gouda

Welk energielabel heeft Anna van Hensbeeksingel 77?

De woning aan Anna van Hensbeeksingel 77 in Gouda heeft energielabel C.

Is €345.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €345.000 is de hoogste van de vijf koopwoningen die nu in het Boerhaavekwartier te koop staan. De gemiddelde vraagprijs in de buurt is €321.000, en de mediaan ligt op €325.000. Verkochte woningen in de buurt gingen gemiddeld voor €339.643 weg, dus de prijs ligt iets boven het gemiddelde. Het appartement is 86 m² groot, wat overeenkomt met het gemiddelde van 85 m² in de buurt.

Hoe is de buurt Boerhaavekwartier om in te wonen?

Het Boerhaavekwartier is een zeer stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens. De enige buurtreview geeft een score van 6,29, wat als matig wordt ervaren. De buurt heeft een hoog voorzieningenniveau: supermarkten, scholen en een park zijn dichtbij. Het treinstation van Gouda ligt op 1,1 km.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een appartement uit 1977. In de buurt hebben alle te koop staande woningen energielabel C, dus het is gebruikelijk voor deze bouwperiode.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De Johannes Calvijnschool (basisonderwijs) zit op 76 meter. Voor voortgezet onderwijs zijn er verschillende locaties van Scholengroep Driestar-Wartburg, waarvan de dichtstbijzijnde op 125 meter ligt. Ook zijn er kinderdagverblijven op 600 meter.

Hoe veilig is het Boerhaavekwartier?

In de buurt zijn in totaal 150 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een stedelijke buurt. De politiecijfers geven geen uitsplitsing naar type misdrijf, maar het is goed om te weten dat het een levendige wijk is met veel voorzieningen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

Verkochte woningen in het Boerhaavekwartier stonden gemiddeld 53 dagen te koop. Dat is een normale looptijd voor de huidige markt. Het appartement is nu te koop, dus de verkooptijd is nog niet bekend.