Appartement te koop: Asterstraat 53, 'S-Gravenhage
14 uur geleden ontdekt
KopenDen HaagAppartementenAsterstraat 53

Asterstraat 53

Bloemenbuurt-Oost, Den Haag

€ 439.500
Buurt Bloemenbuurt-Oost, 'S-GravenhageBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 173m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een energiezuinig appartement in de Bloemenbuurt

Dit appartement aan de Asterstraat ademt de charme van 1924, maar is verrassend modern met energielabel A. Met 76 m² woonoppervlak is het compact, maar de ligging in de rustige Bloemenbuurt-Oost maakt veel goed. De prijs van €439.500 is aan de hoge kant voor de buurt, waar de mediaan €450.000 is. Bekijk ook andere appartementen in Den Haag.

Bloemenbuurt-Oost: dorps en groen

De Bloemenbuurt-Oost heeft een dorps karakter, met veel groen en een gemoedelijke sfeer. Een bewoner zegt: 'Mooie buurt om te wonen, werken en oud te worden, gemoedelijk, vriendelijk met een prettige sociale signatuur.' Een ander noemt het 'gezellig' en waardeert het schoolplein om de hoek en de jaarlijkse Halloween. De buurt telt veel 45-plussers en eenpersoonshuishoudens. Lees meer over de buurt Bloemenbuurt-Oost.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die naast de deur zit. Ook de PLUS en Albert Heijn zijn op loopafstand. Basisschool De Hofvilla is twee straten verder, en er zijn meerdere sportclubs in de buurt. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen op korte afstand.

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van Oosterom & Verhagen Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 439.500
Prijs per m²€ 5.783
Woonoppervlakte76m²
Perceeloppervlakte173m²
Bouwjaar1924
EnergielabelA
BuurtBloemenbuurt-Oost
WijkBomen- en Bloemenbuurt
GemeenteDen Haag

Locatie

Asterstraat 53, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 5 bewoners

7.3
FD
28-08-2025
Mooie buurt om te wonen, werken en oud te worden

De Bloemenbuurt is een buurt met een wat dorps karakter. Gemoedelijk, vriendelijk met een prettige sociale signatuur. Mooie architectuur en veel groen.

6.1
Euler
14-12-2024
Oppervlakkig en saai

Kan beter. Laatst gezeur gehad met buren omdat ik cannabis verbouw

9.0
Mb
08-09-2024
Gezellig

Ik woon tegenover een schoolplein wat erg fijn is voor de kinderen om buiten te spelen de farenheitstraat is voor eigenlijk iedereen dichtbij en er zijn ook verschillende sportclubs in de buurt er is elk jaar een super leuk Halloween feest en de Eba ( een organisatie voor de Aucubastraat egelantierstraat en berberisstraat) is geweldig

9.0
Marieke Zeijde
23-10-2023
Alles binnen hand bereik

Ik vind het een hele fijne buurt mensen gaan over het algemeen fijn met elkaar om en je hebt alles binnen hand bereik en als je ergens heen moet is er genoeg ov op loop afstand etc

8.8
Jank Koehler
28-07-2023
Fijne buurt

Veel groen Goede verbindingen Winkels dichtbij Fijne mensen Goed onderhouden Scholen en sportveldn dichtbij

Buurt statistieken

Gegevens uit Bloemenbuurt-Oost

Inwoners6.530
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Bloemenbuurt-Oost

Woningvoorraad3.411
Gem. WOZ-waarde€ 392.000
Koopwoningen69%