Appartement te koop: Segbroeklaan 468, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenSegbroeklaan 468

Segbroeklaan 468

Bloemenbuurt-Oost, Den Haag

€ 485.000
Buurt Bloemenbuurt-Oost, 'S-GravenhageBekijk buurt
Jumbo op 373m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruim appartement in de Bloemenbuurt

Dit appartement aan de Segbroeklaan 468 in Den Haag ademt de sfeer van de jaren vijftig, met royale kamers en een flinke woonkamer. Met 104 vierkante meter woonoppervlak is er volop ruimte voor een gezin of stel. De woning heeft energielabel D, wat betekent dat er nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie. De vraagprijs van €485.000 is marktconform voor een appartement van dit formaat in deze buurt. Vergelijk het met andere appartementen in Den Haag.

De buurt: Bloemenbuurt-Oost

De Bloemenbuurt-Oost heeft een dorps karakter, zoals een bewoner het omschrijft: 'Gemoedelijk, vriendelijk met een prettige sociale signatuur. Mooie architectuur en veel groen.' Een andere bewoner noemt het 'gezellig' en waardeert het schoolplein tegenover waar kinderen buiten spelen. Op basis van vijf beoordelingen scoort de buurt een 8,03. Het is een gemengde buurt met veel gezinnen en ouderen. De buurt Bloemenbuurt-Oost heeft een stedelijkheidsgraad van 1 (zeer sterk stedelijk) met een hoge omgevingsadressendichtheid.

Het leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je om de hoek naar de Jumbo of Albert Heijn, beide op een paar minuten lopen. Ook een PLUS is twee straten verder. Scholen zijn er voldoende in de buurt: basisschool De Parachute en WSKO Basisschool De Hofvilla zijn op loopafstand. De gemeente Den Haag biedt verder tal van voorzieningen, zoals een park of plantsoen op loopafstand en een restaurant om de hoek.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Bliek Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 485.000
Prijs per m²€ 4.663
Woonoppervlakte104m²
Perceeloppervlakte603m²
Bouwjaar1955
EnergielabelD
BuurtBloemenbuurt-Oost
WijkBomen- en Bloemenbuurt
GemeenteDen Haag

Locatie

Segbroeklaan 468, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 5 bewoners

7.3
FD
28-08-2025
Mooie buurt om te wonen, werken en oud te worden

De Bloemenbuurt is een buurt met een wat dorps karakter. Gemoedelijk, vriendelijk met een prettige sociale signatuur. Mooie architectuur en veel groen.

6.1
Euler
14-12-2024
Oppervlakkig en saai

Kan beter. Laatst gezeur gehad met buren omdat ik cannabis verbouw

9.0
Mb
08-09-2024
Gezellig

Ik woon tegenover een schoolplein wat erg fijn is voor de kinderen om buiten te spelen de farenheitstraat is voor eigenlijk iedereen dichtbij en er zijn ook verschillende sportclubs in de buurt er is elk jaar een super leuk Halloween feest en de Eba ( een organisatie voor de Aucubastraat egelantierstraat en berberisstraat) is geweldig

9.0
Marieke Zeijde
23-10-2023
Alles binnen hand bereik

Ik vind het een hele fijne buurt mensen gaan over het algemeen fijn met elkaar om en je hebt alles binnen hand bereik en als je ergens heen moet is er genoeg ov op loop afstand etc

8.8
Jank Koehler
28-07-2023
Fijne buurt

Veel groen Goede verbindingen Winkels dichtbij Fijne mensen Goed onderhouden Scholen en sportveldn dichtbij

Buurt statistieken

Gegevens uit Bloemenbuurt-Oost

Inwoners6.530
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Bloemenbuurt-Oost

Woningvoorraad3.411
Gem. WOZ-waarde€ 392.000
Koopwoningen69%
Huurwoningen31%

Supermarkten

69 binnen 5 km

Jumbo
Anemoonstraat 4
373m
Albert Heijn
Fahrenheitstraat 709
392m
PLUS
Fahrenheitstraat 436
607m

Veelgestelde vragen

Over Segbroeklaan 468, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Segbroeklaan 468?

De woning aan Segbroeklaan 468 in 'S-Gravenhage heeft energielabel D.

Is €485.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €485.000 ligt iets boven de gemiddelde verkoopprijs van €484.989 in de buurt, maar is lager dan de duurste woning (€795.000). De gemiddelde prijs per vierkante meter is €4.465, wat voor dit appartement van 104 m² neerkomt op €4.663 per m². Dat is iets hoger dan het buurtgemiddelde, maar gezien de ruime oppervlakte en de ligging is de prijs marktconform.

Hoe is de buurt om in te wonen?

De Bloemenbuurt-Oost wordt door bewoners gewaardeerd met een 8,03. Ze noemen het gemoedelijk, vriendelijk en groen. Er zijn veel voorzieningen zoals supermarkten, scholen en sportclubs. Wel is het een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid, dus het is er levendig.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is D. Dat is gemiddeld voor een appartement uit 1955. In de buurt heeft 31,3% van de woningen label D of lager. Label D betekent dat de woning niet heel zuinig is, maar ook niet extreem onzuinig. Je kunt verwachten dat de stookkosten redelijk zijn, maar isolatie verbeteren kan lonen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Parachute (0,7 km) en WSKO Basisschool De Hofvilla (0,6 km). Ook voortgezet onderwijs is dichtbij (0,5 km).

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,4 km afstand. Dat is een flink eind, dus voor de trein ben je aangewezen op de fiets of bus.

Wat voor type woning is dit?

Het is een appartement (koop) met 104 m² woonoppervlak, gebouwd in 1955. Het heeft energielabel D en is gelegen in de Bloemenbuurt-Oost in Den Haag.

Bliek Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Bliek Makelaars