Appartement te koop: Atalantalaan 3, Middelburg
KopenMiddelburgAppartementenAtalantalaan 3

Atalantalaan 3

Essenvelt, Middelburg

€ 859.000
Buurt Essenvelt, MiddelburgBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 189m²
189m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige buurt

Dit appartement aan de Atalantalaan in Middelburg ademt rust en ruimte. Met 189 vierkante meter woonoppervlak en een energielabel A+++ is het een comfortabele en duurzame woning. De vraagprijs van €859.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Het is een van de appartementen in Middelburg die nu te koop staan.

Buurt Essenvelt

De woning ligt in de buurt Essenvelt, een rustige wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt ongeveer 100 inwoners, vooral gezinnen en stellen. Het is er groen en kindvriendelijk, met een park of plantsoen op loopafstand.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Lidl of Jumbo, beide op tien minuten lopen. Voor de kinderen is er de Christelijke Basisschool om de hoek, en de Archipelschool Magistraal twee straten verder. De gemeente Middelburg biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Stad & Zeeland NVM Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 859.000
Prijs per m²€ 4.545
Woonoppervlakte189m²
Perceeloppervlakte6557m²
Bouwjaar2022
EnergielabelA+++
BuurtEssenvelt
WijkMiddelburg Zuid
GemeenteMiddelburg

Locatie

Atalantalaan 3, Middelburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Essenvelt

Inwoners100
Mannen40%
Vrouwen55%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Lidl
Johan van Reigersbergstraat 3
1019m
Jumbo
Johan van Reigersbergstraat 11
1037m
SPAR
Westerscheldeplein 6
1190m

Scholen

50 binnen 5 km

Christelijke Basisschool
Basisonderwijs · 403 leerlingen
658m
Archipelschool Magistraal
Basisonderwijs · 144 leerlingen
889m
Basisschool Cypressenhof
Basisonderwijs · 406 leerlingen
889m

Veelgestelde vragen

Over Atalantalaan 3, Middelburg

Welk energielabel heeft Atalantalaan 3?

De woning aan Atalantalaan 3 in Middelburg heeft energielabel A+++.

Is €859.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €859.000 is aan de hoge kant voor een appartement in Middelburg, maar het is een groot appartement van 189 m² met een zeer zuinig energielabel A+++. De prijs weerspiegelt de kwaliteit en de gunstige ligging in een rustige buurt.

Hoe duurzaam is deze woning?

Het appartement heeft energielabel A+++, wat betekent dat het zeer energiezuinig is. Je kunt lage energiekosten verwachten, al zijn concrete bedragen niet te geven zonder verbruiksgegevens.

Wat voor buurt is Essenvelt?

Essenvelt is een rustige, groene buurt in Middelburg-Zuid. Het is een kindvriendelijke wijk met veel eengezinswoningen en weinig criminaliteit. Er wonen vooral gezinnen en stellen.