Appartement te koop: Avenue Carré 217, Barendrecht
Niet meer online
KopenBarendrechtAppartementenAvenue Carré 217

Avenue Carré 217

Vrijenburg, Barendrecht

Niet meer online
Buurt Vrijenburg, BarendrechtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige buurt

Dit appartement aan de Avenue Carré in Barendrecht is een fijne plek om te wonen. Met 106 vierkante meter woonoppervlak en energielabel B is het een comfortabele woning. De vraagprijs van € 432.500 is marktconform voor appartementen in Barendrecht.

Vrijenburg: een groene, kindvriendelijke buurt

Vrijenburg is een rustige buurt met veel groen en speelplekken. De meeste woningen zijn eengezinswoningen, en er wonen veel gezinnen met kinderen. Het park of plantsoen is om de hoek. De buurt heeft een gemiddelde stedelijkheid, met voldoende voorzieningen op loopafstand. Meer over de buurt lees je op de pagina over Vrijenburg.

Dagelijkse voorzieningen dichtbij

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn of Jumbo, beide op loopafstand. Ook zijn er basisscholen in de buurt, zoals CBS De Vrijenburg en Openbare Basisschool De Driehoek, die je lopend kunt bereiken. De gemeente Barendrecht biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aangeboden via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere makelaars aangeboden, waaronder HS Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusNiet meer online
Prijs€ 432.500
Prijs per m²€ 4.080
Woonoppervlakte106m²
Perceeloppervlakte335m²
Bouwjaar2005
EnergielabelB
BuurtVrijenburg
WijkVrijenburg
GemeenteBarendrecht

Locatie

Avenue Carré 217, Barendrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Vrijenburg

Inwoners5.465
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

38 binnen 5 km

Albert Heijn
Van Beuningenhaven 10
1402m
Jumbo
van Beuningenhaven 4
1402m
Dirk
Muziekplein 5
1586m

Scholen

120 binnen 5 km

Yulius Discovery College
Speciaal onderwijs · 194 leerlingen
282m
CBS De Vrijenburg
Basisonderwijs · 364 leerlingen
300m
Openbare Basisschool De Driehoek
Basisonderwijs · 264 leerlingen
532m

Veelgestelde vragen

Over Avenue Carré 217, Barendrecht

Welk energielabel heeft Avenue Carré 217?

De woning aan Avenue Carré 217 in Barendrecht heeft energielabel B.

Is de prijs van € 432.500 redelijk voor dit appartement?

De vraagprijs van € 432.500 is marktconform voor een appartement van 106 m² met energielabel B in Barendrecht. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in de buurt.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt in Vrijenburg, een rustige buurt in Barendrecht. Het treinstation is op 5 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op bus of auto. De snelwegen zijn goed bereikbaar.

Wat voor soort buurt is Vrijenburg?

Vrijenburg is een groene, kindvriendelijke buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen veel gezinnen en de buurt heeft een laag criminaliteitscijfer. Het park is om de hoek.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals CBS De Vrijenburg (300 m) en Openbare Basisschool De Driehoek (532 m). Ook is er voortgezet speciaal onderwijs in de buurt.

Welke supermarkten zijn er dichtbij?

Albert Heijn en Jumbo zijn beide op ongeveer 1,4 km afstand. Ook Dirk en PLUS zijn binnen 2 km te vinden.

Hoe oud is het appartement en wat is het energielabel?

Het appartement is gebouwd in 2005 en heeft energielabel B. Dat betekent dat het redelijk zuinig is qua energieverbruik.

Niet meer online
Deze woning is niet meer beschikbaar.