Appartement te koop: Bachweg 21C, Amersfoort
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmersfoortAppartementenBachweg 21C

Bachweg 21C

Componistenbuurt-Noord, Amersfoort

€ 415.000
Buurt Componistenbuurt-Noord, AmersfoortBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 122m²
122m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in de Componistenbuurt-Noord

Dit appartement aan de Bachweg 21C in Amersfoort ademt de sfeer van de jaren zestig: ruime kamers, hoge plafonds en een fijne lichtinval. Met 122 vierkante meter woonoppervlak is het een van de grotere appartementen in de buurt. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan qua stookkosten. De vraagprijs van €415.000 is marktconform voor appartementen in Amersfoort.

Componistenbuurt-Noord: groen en centraal

De buurt Componistenbuurt-Noord is een rustige, groene wijk met veel voorzieningen op loopafstand. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Leuke buurt alleen flat moeilijk te vinden op maps. Goede voorzieningen in de buurt en dichtbij het centrum." De buurt telt bijna 2000 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat past bij een zeer stedelijk gebied.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de SPAR express, of vijf minuten naar Boni of Hoogvliet. Ook de Albert Heijn en Aldi zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Vrije School Amersfoort (om de hoek) of het Amsfort College (tien minuten lopen). De gemeente Amersfoort biedt daarnaast ruime parken en een levendig centrum.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij de Parel op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 415.000
Prijs per m²€ 3.402
Woonoppervlakte122m²
Perceeloppervlakte1912m²
Bouwjaar1964
EnergielabelB
BuurtComponistenbuurt-Noord
WijkRandenbroek
GemeenteAmersfoort

Locatie

Bachweg 21C, Amersfoort

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.6
Lynn De Boer
11-11-2023
Leuke buurt alleen flat moeilijk te vinden op maps

Vindt het een goede buurt alleen mijn flat vinden mensen moeilijk als ze er nooit zijn geweest. Goede voorzieningen in de buurt en dichtbij het centrum.

Buurt statistieken

Gegevens uit Componistenbuurt-Noord

Inwoners1.955
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

43 binnen 5 km

SPAR express
Hogeweg 47
357m
Boni
Euterpeplein 1
523m
Hoogvliet
Operaplein 1
594m

Scholen

93 binnen 5 km

Christelijk Speciaal Basisonderwijs De Werf
Speciaal onderwijs · 91 leerlingen
256m
Dr. M. van der Hoeveschool
Speciaal onderwijs · 202 leerlingen
267m
Vrije School Amersfoort
Basisonderwijs · 402 leerlingen
318m

Veelgestelde vragen

Over Bachweg 21C, Amersfoort

Welk energielabel heeft Bachweg 21C?

De woning aan Bachweg 21C in Amersfoort heeft energielabel B.

Is €415.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €415.000 voor 122 m² met energielabel B is marktconform voor een appartement in de Componistenbuurt-Noord. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het bouwjaar 1964 betekent dat je rekening moet houden met onderhoud, maar het energielabel B is gunstig voor de stookkosten.

Hoe is de bereikbaarheid van de Componistenbuurt-Noord?

De buurt ligt op 2,6 km van het treinstation, wat ongeveer 30 minuten lopen is. Met de fiets ben je er in 10 minuten. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat betekent dat er veel voorzieningen in de buurt zijn. Het centrum van Amersfoort is op loopafstand.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een appartement uit 1964 met een woonoppervlak van 122 m². Het energielabel is B. De woning is een koopappartement en wordt aangeboden via Makelaardij de Parel op Funda. Het is geen kamerverhuur of corporatiewoning.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De Vrije School Amersfoort (basisonderwijs) ligt op 318 meter, en het Amsfort College (voortgezet onderwijs) op 375 meter. Ook zijn er scholen voor speciaal basisonderwijs in de buurt.

Hoe veilig is de Componistenbuurt-Noord?

In de buurt zijn in totaal 62 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een stedelijke wijk. De buurt heeft een mix van bewoners en voelt over het algemeen veilig aan, al is het altijd goed om zelf een kijkje te nemen.

Wat is de stedelijkheidsgraad van deze buurt?

De mate van stedelijkheid is 1 (zeer sterk stedelijk), met een omgevingsadressendichtheid van 3789 adressen per km². Dat betekent dat je in een dichtbevolkt gebied woont met veel voorzieningen om de hoek.