Appartement te huur: Berg en Dalseweg 79A23, Nijmegen
HurenNijmegenAppartementenBerg en Dalseweg 79A23

Berg en Dalseweg 79A23

Hunnerberg, Nijmegen

€ 1.943 p.m.
Buurt Hunnerberg, NijmegenBekijk buurt
Albert Heijn op 372m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
32% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een statig appartement in Nijmegen-Oost

Dit appartement aan de Berg en Dalseweg ademt de charme van 1888. Met 60 m² woonoppervlak is het compact maar fijn. De advertentie vermeldt geen energielabel, waardoor de energiezuinigheid onbekend is. De huurprijs van €1.943 ligt boven het buurtgemiddelde van €1.708, maar past bij de royale oppervlakte. Bekijk ook andere appartementen in Nijmegen voor vergelijkbaar aanbod.

De buurt Hunnerberg

De buurt Hunnerberg is een geliefde wijk in Nijmegen-Oost. Bewoners noemen het 'gezellig en fijn' en 'een nette dure buurt met degelijk volk'. Op basis van drie beoordelingen scoort de buurt een 7,9. Het is een stedelijke omgeving met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van jong en oud.

Leven in de straat

Om de hoek vind je Albert Heijn en PLUS voor dagelijkse boodschappen. Twee straten verder ligt OBS De Buut, een basisschool met 170 leerlingen. Ook Jenaplanschool de Sterredan is op loopafstand. Het treinstation is op tien minuten fietsen. De gemeente Nijmegen biedt een levendig stadsleven met parken en restaurants dichtbij.

Over deze advertentie

De woning wordt op meerdere kanalen aangeboden, waaronder via next move makelaars. Op het moment van schrijven is het energielabel niet vermeld in de advertentie.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.943 p.m.
Prijs per m²€ 32 p.m.
Woonoppervlakte60m²
Perceeloppervlakte5261m²
Bouwjaar1888
BuurtHunnerberg
WijkNijmegen-Oost
GemeenteNijmegen

Locatie

Berg en Dalseweg 79A23, Nijmegen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 4 bewoners

8.4
Rachel
05-07-2025
Gezellige buurt

Ik vindt het een hele gezellige en fijne wijk om te wonen

7.4
Rachel
15-09-2024
GEZELLIG

Ik heb goede ervaringen met deze buurt

7.5
J.F
01-09-2024
Nette dure buurt met degelijk volk

Gezellig, afval ophaal kan verbeterd worden op straten

8.4
Rachel
18-10-2023
Gezellig

Er is veel te doen en er wonen aardige mensen

Buurt statistieken

Gegevens uit Hunnerberg

Inwoners4.320
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Hunnerberg

Woningvoorraad1.943
Gem. WOZ-waarde€ 601.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen35%

Supermarkten

31 binnen 5 km

Albert Heijn
Daalseweg 200
372m
PLUS
Tooropstraat 16-26
391m
Coop
Van 't Santstraat 380
760m

Scholen

59 binnen 5 km

OBS De Buut
Basisonderwijs · 170 leerlingen
299m
Jenaplanschool de Sterredans
Basisonderwijs · 330 leerlingen
511m
Canisius College Gymnasium, atheneum, havo, mavo
Voortgezet onderwijs · 912 leerlingen
520m

Veelgestelde vragen

Over Berg en Dalseweg 79A23, Nijmegen

Is €1.943 een eerlijke prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.943 ligt boven het buurtgemiddelde van €1.708 voor huurwoningen. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €30,74, wat voor 60 m² neerkomt op €1.844. De prijs is dus aan de hoge kant, maar de woning heeft een gunstige ligging en karakteristiek bouwjaar.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie. De makelaar heeft dit niet opgegeven, dus de energiezuinigheid van het appartement is onbekend.

Hoe is de buurt Hunnerberg om in te wonen?

De Hunnerberg wordt door bewoners omschreven als 'gezellig en fijn' en 'een nette dure buurt met degelijk volk'. De buurt scoort gemiddeld een 7,9 uit 4 beoordelingen. Het is een stedelijke wijk met veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en parken.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. OBS De Buut (basisonderwijs) ligt op 312 meter, Jenaplanschool de Sterredans op 503 meter, en Canisius College (voortgezet onderwijs) op 508 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven in de omgeving.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,2 km afstand, wat ongeveer 10 minuten fietsen is. De bushaltes in de buurt bieden alternatieven voor openbaar vervoer.

Waarom staat er geen energielabel in de advertentie?

Next move makelaars heeft op de gebruikte platforms alleen de straat en prijs gepubliceerd. Het energielabel staat niet in de advertentie, waardoor deze informatie ontbreekt.

next move makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
next move makelaars
nextmovemakelaars.nl
Bekijk
next move makelaars
vastgoednederland.nl
Bekijk
next move makelaars