Appartement te huur: Bestevâerstraat 41-4, Amsterdam
HurenAmsterdamAppartementenBestevâerstraat 41-4

Bestevâerstraat 41-4

Trompbuurt, Amsterdam

€ 2.400 p.m.
Buurt Trompbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Albert Heijn op 142m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
48% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in de Trompbuurt

Dit appartement aan de Bestevâerstraat ademt de sfeer van de jaren '20, met een woonoppervlak van 73 m² dat knus maar functioneel is. De woning ligt in de levendige Trompbuurt, waar de straten worden gevuld met een mix van studenten, expats en oorspronkelijke bewoners. Met een huurprijs van €2.400 per maand is dit aanbod marktconform voor de buurt, waar de gemiddelde huur rond de €2.511 ligt. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam voor een breder beeld.

De Trompbuurt: gemengd en levendig

De buurt Trompbuurt is een typisch Amsterdamse volksbuurt met een rijke historie. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,7. Een bewoner zegt: "Het is er fijn en vriendelijke mensen. Maar een gevoel van saamhorigheid ontbreekt." Een ander noemt het een "gezzelige buurt" met een ijszaak en speeltuin. De buurt telt veel jonge huishoudens: bijna de helft van de inwoners is tussen de 25 en 45 jaar. Het is een dichtbevolkte wijk met een omgevingsadressendichtheid van ruim 11.500.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Albert Heijn op 142 meter, of twee straten verder naar een andere Albert Heijn of Aldi. Ook de Dirk is op loopafstand. Voor de kleintjes zijn er basisscholen om de hoek: de Admiraal De Ruyterschool op 59 meter en De Visserschool op 88 meter. Het voortgezet onderwijs, zoals het Marcanti College, ligt op tien minuten lopen. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen die je maar kunt wensen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Inter Immo Makelaars BV aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.400 p.m.
Prijs per m²€ 33 p.m.
Woonoppervlakte73m²
Perceeloppervlakte208m²
Bouwjaar1922
BuurtTrompbuurt
WijkGeuzenbuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Bestevâerstraat 41-4, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.1
Eline Lotte
07-10-2025
Prettige sfeer maar niet veel buurgevoel

Het is er fijn en vriendelijke mensen. Maar een gevoel van saamhorigheid ontbreekt en ik heb ook niet veel contact met mijn buren, dit vind ik jammer. Mijn basisschooltijd in deze buurt scoort wel echt perfect en de horeca en winkel gelegenheden zijn ook heel goed. Wel veel studenten en expats waardoor ik een zekere kloof voel en niet veel gemeenschap. Zelf wil ik graag uit huis maar gier is in mijn buurt zeker geen mogelijkheid toe want die zijn veel te duur.

8.3
Fien Minnes
24-07-2023
Gezzelige buurt

Leuk en gezellig er is een ijszaak en een speeltijn die heet de ruige speeltijn maar die word nu voor baby,s want alles wort nu super klein dat is wel jammer maar de rest is top we gaan goed met elkaar om en er wonnen vrienden van mij heel dicht bij dat is ook fijn maar alleen ik vind wel dat er meer grote kinderen speeltuinen komen want baby,s vinden het thuis ook prima maar grote kinderen gaan juist dan alleen op de telefoon of leptop dus meer grote kinder speeltuinen dat is het enige

Buurt statistieken

Gegevens uit Trompbuurt

Inwoners3.155
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Trompbuurt

Woningvoorraad1.626
Gem. WOZ-waarde€ 581.000
Koopwoningen32%
Huurwoningen68%

Supermarkten

146 binnen 5 km

Albert Heijn
Jan van Galenstraat 87
142m
Albert Heijn
Jan Evertsenstraat 24
353m
Aldi
Admiraal de Ruijterweg 56c
368m

Scholen

189 binnen 5 km

Admiraal De Ruyterschool
Basisonderwijs · 223 leerlingen
59m
De Visserschool
Basisonderwijs · 261 leerlingen
88m
Rosa Boekdrukker
Basisonderwijs · 212 leerlingen
338m

Veelgestelde vragen

Over Bestevâerstraat 41-4, Amsterdam

Is €2.400 per maand een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €2.400 ligt dicht bij de mediaanhuur van €2.425 in de Trompbuurt. Het gemiddelde in de buurt is €2.511, dus deze woning zit daar iets onder. Wel is het appartement met 73 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 1255 m², wat de prijs per m² relatief hoog maakt (€32,88 versus €10,17 gemiddeld).

Hoe snel worden woningen in de Trompbuurt verhuurd?

Woningen in deze buurt worden gemiddeld in 14 dagen verhuurd, wat aangeeft dat de markt snel beweegt. Van de 66 verhuurde woningen was de gemiddelde looptijd kort. Het is dus goed om snel te reageren als je interesse hebt.

Wat voor type buurt is de Trompbuurt?

De Trompbuurt is een zeer stedelijke buurt met een hoge bevolkingsdichtheid. Er wonen veel jonge alleenstaanden en stellen, en relatief weinig gezinnen met kinderen. Bewoners waarderen de voorzieningen en sfeer, maar merken op dat er weinig saamhorigheid is door de vele studenten en expats.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Admiraal De Ruyterschool (59 m) en De Visserschool (88 m). Voor voortgezet onderwijs is het Marcanti College op 442 meter. De afstanden zijn dus zeer gunstig voor gezinnen met schoolgaande kinderen.

Hoe is het met de veiligheid in de Trompbuurt?

In de buurt zijn in totaal 175 misdrijven geregistreerd. Dit cijfer zegt iets over de absolute aantallen, maar zonder context van het inwoneraantal of landelijke gemiddelden is het lastig te duiden.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,5 kilometer afstand. Dat is ongeveer 45 minuten lopen of een korte fietsrit. De buurt is verder goed bereikbaar met tram en bus.

Inter Immo Makelaars BV
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Inter Immo Makelaars BV