Appartement te huur: Blommersdijkselaan 11B, Rotterdam
HurenRotterdamAppartementenBlommersdijkselaan 11B

Blommersdijkselaan 11B

Oude Noorden, Rotterdam

€ 2.850 p.m.
Buurt Oude Noorden, RotterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Dirk op 182m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
36% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement met karakter

Dit appartement aan de Blommersdijkselaan in Rotterdam-Oude Noorden combineert de charme van een 1910-bouwjaar met een modern energielabel A. Met 110 m² woonoppervlak is het een royale huurwoning in een levendige stadswijk. De huurprijs van €2.850 ligt aan de hoge kant, vergeleken met het buurtgemiddelde van €1.642. Bekijk ook andere appartementen in Rotterdam voor een breder beeld.

De buurt: Oude Noorden

Oude Noorden is een bruisende, dichtbevolkte wijk met een mix van culturen. Op basis van zeven beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,2. Een bewoner zegt: "Ons kent ons in deze buurt, een mix van alle nationaliteiten en erg populair." Een ander: "Gezellig en hip, mensen staan voor elkaar klaar." De buurt telt veel jonge huishoudens en eenpersoonshuishoudens. Meer weten? Lees over de buurt Oude Noorden.

Het dagelijks leven

Voor je boodschappen loop je zo naar de Dirk om de hoek (182 m) of de Lidl (251 m). Ook Albert Heijn is dichtbij (273 m). Basisscholen zijn er genoeg: Hildegardis op 115 m en De Fontein op 174 m. Het treinstation ligt op 2,1 km, maar de bushaltes in de buurt maken OV goed bereikbaar. De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Tweelwonen Leiden aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.850 p.m.
Prijs per m²€ 26 p.m.
Woonoppervlakte110m²
Perceeloppervlakte122m²
Bouwjaar1910
EnergielabelA
BuurtOude Noorden
WijkNoord
GemeenteRotterdam

Locatie

Blommersdijkselaan 11B, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 7 bewoners

7.0
Ruud Sax
11-02-2025
Ons kent ons in deze buurt

Deze buurt is eenix van alle nationaliteiten en erg populair en niet te vergeten wij wonen vlakbij de Rotte

7.4
Ruud Sax
04-02-2025
Gezellig en hip

We wonen nu 4 jaar in deze buurt en het bevalt prima,en de mensen staan voor elkaar klaar met hulp als het nodig is,hier groeten de mensen elkaar nog en iedereen ken elkaar,alleen de hygiëne mag wel beter

5.9
Rw.Sax
05-01-2025
Voel me vreemdeling in eigen land

De woning is prima maar er wordt van alles op straat gegooid vooral eten en zit al ruim 2jaar in een bouwput

7.8
Ruud Sax
15-12-2024
Zeer oude buurt

De buurt vindt ik nogal eenzijdig wat bewoners betreft

6.9
Ivo
13-09-2023
Bruisende buurt met gezellige en behulpzame bewoners maar toch aardig wat minpunten

In deze buurt vind je gezellige kroegjes, sportclubs, scholen, een overvloed aan winkels, keuze uit bijna elke supermarkt (behalve de Jumbo). Sinds een paar jaar komen er steeds meer studenten wonen in en rondom de Zwart Janstraat (winkelstraat). Dat zorgt voor gezelligheid en af en toe wat geluid van feestjes maar heb er zeker geen last van. Het is een mengelmoes van diverse etniciteiten, iedereen is behulpzaam en groet elkaar. Een paar jaar terug was het echt een bende in de buurt, dat lijkt nu wat beter geworden maar schoon kan je het niet noemen. De Zwart Janstraat was een formule 1 circuit maar daar heeft de gemeente een stokje voor gestoken met ontzettend hoge drempels en verwarrende eenrichtingswegen. Af en toe scheuren er nog wat auto's door de zijwegen met een kabaal van jewelste. Kinderen zou ik toch niet snel alleen buiten laten spelen zeker na schemer. Er lopen nog wel eens wat onvoorspelbare (soms verslaafde) figuren rond, vooral voorbij de Noordsingel rond die kleine sportveldjes. Mijn fiets is vorig jaar gestolen toen ik even niet keek. Zo ook wat andere, meer waardevolle spullen, van buurtbewoners. Dus let op je spullen. Crooswijk grenst aan het Oude Noorden, deze buurt komt mid 2023 veel in het nieuws met bommeldingen. Dit soort criminaliteit heb ik hier nog niet gezien of gehoord dus dat kan ik niet bevestigen. Al met al, een bruisende buurt waar je je niet hoeft te vervelen met alles in de buurt wat je nodig hebt. Maar met een klein beetje ghetto gevoel (3 op 10), zo zou ik het omschrijven om een idee te geven ;).

7.1
NM Aurelio Prata
02-08-2023
Luidruchtig

erg lawaaierig 's nachts op straat, maar er vinden ook veel feesten plaats in de huizen. Er zou meer politiecontrole moeten komen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Oude Noorden

Inwoners17.365
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Oude Noorden

Woningvoorraad8.705
Gem. WOZ-waarde€ 325.000
Koopwoningen21%
Huurwoningen79%

Supermarkten

88 binnen 5 km

Dirk
Bergweg 91
182m
Lidl
Bergweg 26
251m
Albert Heijn
Benthuizerstraat 54
273m

Scholen

171 binnen 5 km

Hildegardis
Basisonderwijs · 233 leerlingen
115m
De Fontein
Basisonderwijs · 140 leerlingen
174m
Quadratum
Basisonderwijs · 33 leerlingen
402m

Veelgestelde vragen

Over Blommersdijkselaan 11B, Rotterdam

Welk energielabel heeft Blommersdijkselaan 11B?

De woning aan Blommersdijkselaan 11B in Rotterdam heeft energielabel A.

Is de huurprijs van €2.850 marktconform voor deze buurt?

De huurprijs van €2.850 ligt 74% boven het buurtgemiddelde van €1.642. Het is daarmee een van de duurste huurwoningen in Oude Noorden. De prijs per m² is €25,91, wat iets lager is dan het buurtgemiddelde van €27,48 per m². De woning is groter (110 m²) dan gemiddeld (100 m²) en heeft energielabel A, wat de hogere prijs deels verklaart.

Hoe is de buurt Oude Noorden om in te wonen?

Oude Noorden is een levendige, dichtbevolkte wijk met een mix van culturen. Bewoners geven de buurt een 7,2. Ze waarderen de sociale cohesie en de ligging nabij de Rotte. Wel wordt de hygiëne op straat soms als minpunt genoemd. De buurt heeft veel voorzieningen, zoals supermarkten en scholen op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt relatief lage stookkosten verwachten in vergelijking met woningen met een lager label. Dit is gunstig, zeker bij een woning uit 1910 die vaak slecht geïsoleerd is. Het label A duidt op goede isolatie en efficiënte installaties.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Dirk (182 m), Lidl (251 m) en Albert Heijn (273 m). Ook basisscholen zijn dichtbij, zoals Hildegardis (115 m) en De Fontein (174 m). Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder, naar ongeveer 1,1 km.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 2,1 km afstand, dus niet direct om de hoek. Wel zijn er bushaltes in de buurt die je naar het centrum en andere delen van Rotterdam brengen. De omgevingsadressendichtheid is hoog (7495), wat duidt op een stedelijke omgeving met veel OV-mogelijkheden.

Wat valt er te doen in de omgeving?

Op loopafstand (0,2 km) vind je restaurants. Het park of plantsoen is 0,8 km verderop. De bibliotheek is op 1,9 km. De Rotte, een rivier, is ook dichtbij en biedt recreatiemogelijkheden. De binnenstad van Rotterdam is met OV of fiets goed bereikbaar.