Appartement te koop: Boschstraat 89, Zaltbommel
KopenZaltbommelAppartementenBoschstraat 89

Boschstraat 89

Zaltbommel Binnenstad, Zaltbommel

€ 379.000
Buurt Zaltbommel Binnenstad, ZaltbommelBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 200m²
200m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met historie

Dit appartement in de oude binnenstad van Zaltbommel ademt geschiedenis. Het pand uit 1750 is onderdeel van een karakteristiek straatbeeld, met 200 vierkante meter woonoppervlak. De vraagprijs van €379.000 is marktconform voor een appartement van deze omvang in de binnenstad. Bekijk ook andere appartementen in Zaltbommel voor een idee van het aanbod.

De buurt: Zaltbommel Binnenstad

De buurt Zaltbommel Binnenstad is een mix van historische panden en moderne voorzieningen. Een bewoner zegt: "Ik vind het een mooie buurt, althans eigenlijk alleen de binnenstad is mooi. Ik ben erg te spreken over Zaltbommel." De buurt telt zo'n 1920 inwoners, met een mix van eenpersoonshuishoudens en gezinnen. De omgevingsadressendichtheid is 1102, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Lidl om de hoek (560 meter) of de Albert Heijn twee straten verder (628 meter). Ook de Jumbo en Aldi zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Franciscus-School voor Basisonderwijs, die op 400 meter ligt, of naar het Cambium College De Waard voor voortgezet onderwijs op 800 meter. De gemeente Zaltbommel biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Nanne Smit makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 379.000
Prijs per m²€ 1.895
Woonoppervlakte200m²
Perceeloppervlakte106m²
Bouwjaar1750
BuurtZaltbommel Binnenstad
WijkZaltbommel
GemeenteZaltbommel

Locatie

Boschstraat 89, Zaltbommel

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.8
Valentijn
18-04-2025
Positief

Ik vind het een mooie buurt althans eigenlijk alleen de binnenstad is mooi. Ik ben erg te spreken over Zaltbommel.

Buurt statistieken

Gegevens uit Zaltbommel Binnenstad

Inwoners1.920
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Lidl
Steenweg 10
560m
Albert Heijn
Steenweg 8A
628m
Jumbo
Fiep Westendorpplein 12
947m

Scholen

21 binnen 5 km

Franciscus-School voor Basisonderwijs
Basisonderwijs · 403 leerlingen
396m
Cambium College De Waard
Voortgezet onderwijs · 379 leerlingen
829m
De Brug School voor Praktijkonderwijs
Voortgezet onderwijs · 111 leerlingen
927m

Veelgestelde vragen

Over Boschstraat 89, Zaltbommel

Is €379.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €379.000 voor een appartement van 200 m² in de binnenstad van Zaltbommel is marktconform. Het pand uit 1750 heeft een royale oppervlakte, wat de prijs verklaart. Vergelijkbare appartementen in de buurt worden voor uiteenlopende bedragen aangeboden, afhankelijk van staat en ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt in de binnenstad van Zaltbommel. Het treinstation is op 1,5 km afstand, dus op loopafstand. De buurt is goed bereikbaar met de auto, al zijn er geen snelwegen in de directe omgeving genoemd in de gegevens.

Wat voor onderhoud mag ik verwachten bij een pand uit 1750?

Een monumentaal pand uit 1750 kan specifiek onderhoud vergen, zoals aan houtwerk, fundering en dak. Het energielabel is niet vermeld, maar oudere panden hebben vaak een lager label.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de binnenstad van Zaltbommel heeft diverse supermarkten op loopafstand, zoals Lidl (560 m) en Albert Heijn (628 m). Ook zijn er basisscholen en een middelbare school dichtbij. Het restaurant is op 200 meter, en een park of plantsoen op 600 meter.

Hoe is de sfeer in de buurt Zaltbommel Binnenstad?

De buurt wordt gewaardeerd om de mooie historische binnenstad. Een bewoner noemt het een mooie buurt en is te spreken over Zaltbommel. De buurt heeft een mix van bewoners, met zowel eenpersoonshuishoudens als gezinnen.

Wat is de gemiddelde huishoudensgrootte in de buurt?

De gemiddelde huishoudensgrootte in Zaltbommel Binnenstad is 1,8 personen. Dit wijst op veel eenpersoonshuishoudens en kleinere gezinnen, wat past bij een binnenstedelijke omgeving.