Appartement te koop: Boterbloem 17, Ouderkerk Aan De Amstel
Onder bod
KopenOuder-AmstelAppartementenBoterbloem 17

Boterbloem 17

Ouderkerk aan de Amstel, Ouder-Amstel

€ 1.500.000
Buurt Ouderkerk aan de Amstel, Ouderkerk Aan De AmstelBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 336m²
336m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Ouderkerk aan de Amstel

Dit appartement aan de Boterbloem 17 is met 336 m² een flinke woning, gebouwd in 2010 en voorzien van energielabel A. De vraagprijs van €1.500.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Ter vergelijking: de gemiddelde prijs voor appartementen in Ouder-Amstel ligt lager, maar dit object is uitzonderlijk ruim.

De buurt Ouderkerk aan de Amstel

De buurt Ouderkerk aan de Amstel is een dorpse wijk met veel eengezinswoningen en een mix van inwoners. Een bewoner zegt: "Kleine buurt. Verschillende soorten woningen. Aardige mensen die er wonen." Een ander noemt het "Leuk en altijd gezellig" en voegt toe: "er veel kinderen wonen en het altijd wel gezellig is." Op basis van acht beoordelingen scoort de buurt een 7,84. De meeste huishoudens bestaan uit gezinnen, en de inkomens zijn doorsnee.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je om de hoek naar de PLUS (726 m) of de Jumbo (848 m). Kinderen kunnen naar de Openbare Basisschool Jan Hekman (448 m) of de Katholieke Basisschool Het Kofschip (806 m). De gemeente Ouder-Amstel biedt verder voorzieningen zoals een park op loopafstand (600 m) en een restaurant om de hoek.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaarsgroep o.g. Commissaris.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 1.500.000
Prijs per m²€ 4.464
Woonoppervlakte336m²
Perceeloppervlakte405m²
Bouwjaar2010
EnergielabelA
BuurtOuderkerk aan de Amstel
WijkWijk 00
GemeenteOuder-Amstel

Locatie

Boterbloem 17, Ouderkerk Aan De Amstel

Ervaringen uit de buurt

Goed · 8 bewoners

5.9
R.
25-12-2025
Klein

Kleine buurt. Verschillende soorten woningen. Aardige mensen die er wonen. Gemeenschap is niet heel groot/goed. Qua veiligheid kan het beter door meer lantaarnpalen te plaatsen. Bereikbaarheid is ook minimaal ivm soms te kort aan parkeerplekken.

7.9
Willem ploeger
20-09-2025
.

.

8.0
Willem ploeger
18-08-2025
Leuk en altijd gezellig

Dat er veel kinderen wonen en het altijd wel gezellig is en ook zeker heer veilig

8.6
Willem
26-12-2024
De beste

Ik woon er al heel lang en er is bijna nooit iets raars gebeurt

7.5
Mr.E
04-09-2024
Kindvriendelijke en rustige omgeving

Het is een relatief nieuwe wijk ongeveer 10 jaar oud. Het is rustig en kindvriendelijk en er is een basisschool op steenworp afstand. Verder zijn er volkstuintjes vlakbij wat gezelligheid en natuur met zich meebrengt. Ook is er een verzorgingshuis voor ouderen en seniorenwoningen dichtbij. Senioren zorgen over het algemeen niet voor overlast. Er zijn niet zo heel veel hondenbezitters en de meeste die er zijn ruimen de poep op. Er zijn ondergrondse vuilcontainers en gft wordt apart opgehaald via kliko's. Ook niet ver hier vandaan is het gemeentelijke milieu depot waar men hun grof vuil kwijt kan waardoor dat soort rommel niet op straat te vinden is. Een minpunt is dat het openbaar vervoer niet dichtbij is. Een ambachtelijke bakkerij is vlakbij en ook twee kerken. Die kerken kunnen natuurlijk op zondag een beetje overlast veroorzaken maar dat is maar een kwartiertje dat de kerkklokken luiden.