Appartement te koop: Bram Frosstraat 10, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenBram Frosstraat 10

Bram Frosstraat 10

Kom Loosduinen, Den Haag

€ 369.500
Buurt Kom Loosduinen, 'S-GravenhageBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 449m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
32% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een appartement in een rustige buurt

Dit appartement aan de Bram Frosstraat 10 in Den Haag is een fijne plek om te wonen. Het is een appartement uit 1991 met een oppervlakte van 76 m², voorzien van energielabel B. De vraagprijs van €369.500 is marktconform voor appartementen in Den Haag.

De buurt Kom Loosduinen

De woning ligt in de buurt Kom Loosduinen, een gezellige en bosrijke omgeving volgens bewoners. Een bewoner zegt: "ben erg tevrede". Enkele bewoners noemen de buurt gezellig, maar wijzen ook op overlast van fatbikes en racende auto's. De buurt telt ruim 5000 inwoners, met een mix van eenpersoonshuishoudens en gezinnen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn om de hoek (op 449 meter) of de Lidl twee straten verder (623 meter). Ook zijn er diverse scholen in de buurt, zoals de WSKO r.-k. basisschool Verburch-hof op tien minuten lopen. De gemeente Den Haag biedt verder voldoende voorzieningen zoals een park op loopafstand.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaars Korporaal & Bertels b.v. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 369.500
Prijs per m²€ 4.862
Woonoppervlakte76m²
Perceeloppervlakte550m²
Bouwjaar1991
EnergielabelB
BuurtKom Loosduinen
WijkLoosduinen
GemeenteDen Haag

Locatie

Bram Frosstraat 10, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 5 bewoners

7.8
zandvliet
05-11-2025
gezellig

ben erg tevrede

7.8
Y. Bouman
12-10-2025
Mixed feelings

Veel fatebikers die de veters uit je schoenen rijden of de plooien uit je pantalon, daar moet nog steeds meer op gehandhaafd worden. De auto’s die hier door de straat racen alsof het Zandvoort is! Deelscooters die overal op de stoep geparkeerd worden. Er wonen hier veel bewoners met een visuele beperking, dit is gewoon voor deze groep bewoners levensgevaarlijk. Een ritje met de ambulance naar het ziekenhuis kost duurder dan die scooter ergens op een veilige plek te parkeren. De woningen moeten door de Woningcorporaties beter onderhouden/geisoleerd worden voor de veel te hoge huur die ervoor gevraagd wordt! De bonen in de straat moeten Ingekort/gesnoeid worden. Als het een sombere dag is zitten we hier om 15.00 uur al met de lampen aan, hoge energierekening dus! Er moeten meer activiteiten in het winkelcentrum gehouden worden. De huren van de winkelpanden zijn veel te hoog, er is veel leegstand!

7.9
Helene
14-08-2025
Loosduinen is een gezellige, bosrijke omgeving.

Ik heb fijne buren en een grote soort Amerikaanse groene afgesloten grote tuin, waar ik heel blij mee ben.

7.6
Y. Bouman
13-08-2025
Gemengde bevolking, met zeer verschillende normen & waarden.

Het gaat helaas achteruit, wat eens zo gezellig en veilig was, is het allang niet meer.