Appartement te huur: Brede Hilledijk 406B, Rotterdam
Onder optie
HurenRotterdamAppartementenBrede Hilledijk 406B

Brede Hilledijk 406B

Katendrecht, Rotterdam

€ 2.310 p.m.
Buurt Katendrecht, RotterdamBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een levendige Rotterdamse buurt

Dit appartement aan de Brede Hilledijk in Katendrecht ademt de sfeer van een moderne stadswijk. Met 144 m² woonoppervlak is het een flinke woning, gebouwd in 2021 en voorzien van energielabel A+. De huurprijs van € 2.310 per maand is aan de hoge kant, maar past bij de ruime oppervlakte en het energielabel. Ter vergelijking: de gemiddelde huurprijs per m² in de buurt is € 18,12, en dit appartement zit daar met € 16,04 per m² onder. Bekijk ook andere appartementen in Rotterdam.

Katendrecht: een buurt met karakter

Katendrecht is een buurt die de laatste jaren flink is veranderd. Het is een mix van oude havenpanden en nieuwbouw, met een eigenzinnig karakter. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 9,5. Een bewoner zegt: "Ik vindt me buurt wel goed en gezzellig iedereen kent elkaar en altijd klaar voor een gesprek." De buurt telt ruim 7.000 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. De buurt Katendrecht heeft een hoge stedelijkheidsgraad, met veel voorzieningen op loopafstand.

Het dagelijks leven in de straat

De Brede Hilledijk ligt in het hart van Katendrecht. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo (om de hoek), Lidl (twee straten verder) of Albert Heijn (vijf minuten lopen). Ook zijn er scholen in de buurt: Young Rotterdam vmbo en De Passie Rotterdam liggen op loopafstand, net als basisscholen zoals Oranjeschool en OBS Nelson Mandela. De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via vb&t Verhuurmakelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt30 maart 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 2.310 p.m.
Prijs per m²€ 16 p.m.
Woonoppervlakte144m²
Perceeloppervlakte2075m²
Bouwjaar2021
EnergielabelA+
BuurtKatendrecht
WijkFeijenoord
GemeenteRotterdam

Locatie

Brede Hilledijk 406B, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.5
Nigel
30-11-2025
Fris

Ik vindt me buurt wel goed en gezzellig iedereen kent elkaar en altijd klaar voor een gesprek

Buurt statistieken

Gegevens uit Katendrecht

Inwoners7.045
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Katendrecht

Woningvoorraad3.284
Gem. WOZ-waarde€ 414.000
Koopwoningen31%
Huurwoningen69%

Supermarkten

94 binnen 5 km

Jumbo
Hillelaan 77A
253m
Lidl
Paul Krugerstraat 220-222
421m
Albert Heijn
Otto Reuchlinweg 968
552m

Scholen

203 binnen 5 km

Young Rotterdam vmbo
Voortgezet onderwijs · 462 leerlingen
123m
De Passie Rotterdam
Voortgezet onderwijs · 758 leerlingen
187m
Oranjeschool voor Basisonderwijs
Basisonderwijs · 233 leerlingen
547m

Veelgestelde vragen

Over Brede Hilledijk 406B, Rotterdam

Welk energielabel heeft Brede Hilledijk 406B?

De woning aan Brede Hilledijk 406B in Rotterdam heeft energielabel A+.

Is de huurprijs van € 2.310 marktconform voor deze buurt?

De gemiddelde huurprijs in Katendrecht is € 2.059, met een mediaan van € 2.148. Dit appartement zit daar met € 2.310 boven, maar de oppervlakte van 144 m² is ook fors groter dan het buurtgemiddelde van 111 m². De prijs per m² is € 16,04, terwijl het gemiddelde in de buurt € 18,12 per m² is. Daarmee is de prijs per vierkante meter juist gunstig.

Hoe is de bereikbaarheid van Katendrecht met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,7 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. De hoge stedelijkheidsgraad (omgevingsadressendichtheid 4052) betekent dat veel voorzieningen op loopafstand zijn.

Wat voor type woningen staan er in Katendrecht?

Katendrecht heeft een gevarieerde woningvoorraad: 11% eengezinswoningen en 89% appartementen. Van alle woningen is 31% koop en 69% huur. De buurt heeft de afgelopen jaren veel nieuwbouw gezien, zoals dit appartement uit 2021.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, de buurt is zeer stedelijk met veel voorzieningen op loopafstand. Een grote supermarkt (Jumbo) zit op 253 meter, een park of plantsoen op 200 meter, en een restaurant op 300 meter. Ook zijn er meerdere scholen en kinderdagverblijven in de directe omgeving.

Hoe veilig is Katendrecht?

In de CBS-data over 2023 staan 355 misdrijven geregistreerd voor de buurt. Dat is een gemiddeld aantal voor een stedelijke wijk. De buurt heeft een actieve gemeenschap, zoals blijkt uit de review: "iedereen kent elkaar en altijd klaar voor een gesprek."

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het appartement heeft energielabel A+, wat betekent dat het zeer zuinig is. De woning is gebouwd in 2021, dus goed geïsoleerd met moderne installaties. De stookkosten zullen naar verwachting laag zijn, al zijn concrete bedragen niet bekend.