Appartement te koop: Breitnerlaan 245A, 'S-Gravenhage
Verkocht onder voorbehoud
KopenDen HaagAppartementenBreitnerlaan 245A

Breitnerlaan 245A

Uilennest, Den Haag

€ 279.500
Buurt Uilennest, 'S-GravenhageBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
SPAR op 23m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige, groene buurt

Dit appartement aan de Breitnerlaan 245A in Den Haag ademt de sfeer van de jaren vijftig, met royale kamers en een flinke woonkamer. Met 116 m² woonoppervlak is er volop ruimte. Het energielabel C betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. De vraagprijs van €279.500 is opvallend scherp vergeleken met andere appartementen in Den Haag.

De buurt Uilennest

De buurt Uilennest is een rustige, groene wijk in Benoordenhout. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,6. Een bewoner zegt: "Super mooi en stad en strand dicht bij huis", al merkt hij op dat er "veel oude mensen wonen". De buurt telt veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens, en de meeste woningen zijn koopwoningen. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid, maar toch voelt het hier niet druk.

Het dagelijks leven

De SPAR zit letterlijk om de hoek, op 23 meter. Voor een grotere supermarkt loop je tien minuten naar de Albert Heijn. Scholen zijn er ook: basisschool De Parachute en Corbulo Tech & Design College liggen op loopafstand. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen, van restaurants tot parken.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via IMMOG Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 oktober 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 279.500
Prijs per m²€ 2.409
Woonoppervlakte116m²
Perceeloppervlakte2382m²
Bouwjaar1957
EnergielabelC
BuurtUilennest
WijkBenoordenhout
GemeenteDen Haag

Locatie

Breitnerlaan 245A, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.6
Michiel
05-08-2025
Super mooi en stad en strand dicht bij huis

Best goed behalve dat er veel oude mensen wonen

Buurt statistieken

Gegevens uit Uilennest

Inwoners2.335
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Uilennest

Woningvoorraad1.291
Gem. WOZ-waarde€ 493.000
Koopwoningen76%
Huurwoningen24%

Supermarkten

74 binnen 5 km

SPAR
Breitnerlaan 271
23m
Albert Heijn
Weissenbruchstraat 116
909m
Ekoplaza
Theresiastraat 292
995m

Scholen

27 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
2581m
Corbulo Tech & Design College
Voortgezet onderwijs · 285 leerlingen
2737m
Veurs Voorburg
Voortgezet onderwijs · 417 leerlingen
2771m

Veelgestelde vragen

Over Breitnerlaan 245A, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Breitnerlaan 245A?

De woning aan Breitnerlaan 245A in 'S-Gravenhage heeft energielabel C.

Is €279.500 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs is aan de lage kant voor de buurt. De gemiddelde vraagprijs in Uilennest is €765.900, en dit is het goedkoopste appartement dat nu te koop staat. De prijs per m² is ongeveer €2.410, terwijl het buurtgemiddelde €5.602 per m² is. Dat maakt dit een opvallend scherpe aanbieding.

Hoe is de buurt Uilennest om in te wonen?

Uilennest is een rustige, groene buurt met veel oudere bewoners en eenpersoonshuishoudens. Het is stedelijk, maar niet druk. Bewoners waarderen de nabijheid van stad en strand. Er zijn voldoende voorzieningen, zoals supermarkten en scholen, op loopafstand.