Appartement te koop: Burgemeester van Nispen van Sevenaerstraat 22, Laren
KopenLarenAppartementenBurgemeester van Nispen van Sevenaerstraat 22

Burgemeester van Nispen van Sevenaerstraat 22

Laren-Centrum, Laren

€ 2.125.000
Buurt Laren-Centrum, LarenBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 192m²
39% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 389m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een nieuw appartement in het hart van Laren

Dit appartement aan de Burgemeester van Nispen van Sevenaerstraat is splinternieuw (2025) en biedt 192 m² woonruimte. Het ligt in het centrum van Laren, een dorp met een rijke historie en een levendige sfeer. De vraagprijs van €2.125.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de nieuwbouwstatus. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor appartementen in Laren ligt rond de €738.333.

Laren-Centrum: dorps wonen met allure

De buurt Laren-Centrum telt zo'n 1.760 inwoners en kent een mix van oud en nieuw. Veel woningen zijn voor 1945 gebouwd, maar dit appartement is een uitzondering. De buurt heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,9, wat duidt op veel een- en tweepersoonshuishoudens. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we baseren ons op de cijfers: het is een rustige, centraal gelegen wijk met een dorps karakter.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je in een paar minuten naar de Albert Heijn (om de hoek) of de Jumbo (twee straten verder). Ook scholen zijn dichtbij: de Mariaschool en Openbare Basisschool De Zuidwend liggen op loopafstand. Het centrum van Laren met restaurants en winkels is letterlijk naast de deur. De gemeente Laren staat bekend om zijn groene omgeving en rustige woonstraten.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.125.000
Prijs per m²€ 11.068
Woonoppervlakte192m²
Perceeloppervlakte1446m²
Bouwjaar2025
BuurtLaren-Centrum
WijkLaren
GemeenteLaren

Locatie

Burgemeester van Nispen van Sevenaerstraat 22, Laren

Buurt statistieken

Gegevens uit Laren-Centrum

Inwoners1.760
Mannen47%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Laren-Centrum

Woningvoorraad1.056
Gem. WOZ-waarde€ 807.000
Koopwoningen69%
Huurwoningen30%

Supermarkten

36 binnen 5 km

Albert Heijn
Zevenend 2
389m
Jumbo
Plein 1945 3
566m
SPAR express
Rijksweg A27 2
2441m

Scholen

62 binnen 5 km

Mariaschool
Basisonderwijs · 96 leerlingen
2209m
Openbare Basisschool De Zuidwend
Basisonderwijs · 228 leerlingen
2250m
Openbare Basisschool Blaricum
Basisonderwijs · 406 leerlingen
2306m

Veelgestelde vragen

Over Burgemeester van Nispen van Sevenaerstraat 22, Laren

Is de prijs van €2.125.000 reëel voor dit appartement?

De vraagprijs ligt fors boven het buurtgemiddelde van €738.333, maar dat komt doordat dit een nieuwbouwappartement is van 192 m², terwijl de gemiddelde oppervlakte in de buurt 138 m² is. De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar voor een nieuw appartement van dit formaat in Laren-Centrum is de prijs marktconform.

Hoe groot is dit appartement en wat is het bouwjaar?

Het appartement heeft een woonoppervlak van 192 m² en is gebouwd in 2025. Het is dus splinternieuw. Ter vergelijking: de gemiddelde oppervlakte van koopwoningen in de buurt is 138 m², dus dit appartement is aanzienlijk ruimer.

Wat voor buurt is Laren-Centrum?

Laren-Centrum is een dorps centrum met veel vooroorlogse bebouwing (60% van de woningen is voor 1945 gebouwd). Er wonen relatief veel ouderen (605 van de 1.760 inwoners is 65+). De buurt is rustig en heeft een gemiddelde stedelijkheidsgraad (omgevingsadressendichtheid 1.230). Er zijn geen recente buurtreviews beschikbaar.