Appartement te koop: Carel Willinkgracht 213, Diemen
KopenDiemenAppartementenCarel Willinkgracht 213

Carel Willinkgracht 213

Holland Park, Diemen

€ 445.000
Buurt Holland Park, DiemenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Albert Heijn op 451m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een modern appartement in Holland Park

Dit appartement aan de Carel Willinkgracht 213 in Diemen is een fijne, lichte woning in een jonge wijk. Het is gebouwd in 2020 en heeft energielabel A, wat betekent dat het goed geïsoleerd is en je de stookkosten laag kunt houden. De woning is 59 m² groot en wordt aangeboden voor € 445.000. Vergeleken met andere appartementen in Diemen is de prijs marktconform.

Holland Park

Holland Park is een moderne, groene wijk in Diemen. De buurt telt ruim 3.200 inwoners, waarvan veel jonge mensen en stellen. Het is een rustige buurt met veel parken en plantsoenen, het park of plantsoen is om de hoek. De sfeer is prettig, al zijn er geen bewonersreviews om dat te staven. De buurt Holland Park is goed onderhouden en voelt veilig.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Albert Heijn, twee straten verder. Ook de Jumbo is op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen in de buurt, zoals Openbare Brede School Het Atelier op vijf minuten lopen en Oecumenische Basisschool De Ark iets verder. Het treinstation is op tien minuten lopen. De gemeente Diemen biedt verder alle dagelijkse voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ramon Mossel Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt29 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 445.000
Prijs per m²€ 7.542
Woonoppervlakte59m²
Bouwjaar2020
EnergielabelA
BuurtHolland Park
WijkHolland Park
GemeenteDiemen

Locatie

Carel Willinkgracht 213, Diemen

Buurt statistieken

Gegevens uit Holland Park

Inwoners3.285
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Holland Park

Woningvoorraad1.807
Gem. WOZ-waarde€ 459.000
Koopwoningen33%
Huurwoningen66%

Supermarkten

59 binnen 5 km

Albert Heijn
Dalsteindreef 1009
451m
Jumbo
Kruidenhof 26
558m
Albert Heijn
Harriet Freezerstraat 96
1040m

Scholen

120 binnen 5 km

Openbare Brede School Het Atelier
Basisonderwijs · 299 leerlingen
392m
Oecumenische Basisschool De Ark
Basisonderwijs · 363 leerlingen
603m
Bijlmerhorst
Basisonderwijs · 275 leerlingen
763m

Veelgestelde vragen

Over Carel Willinkgracht 213, Diemen

Welk energielabel heeft Carel Willinkgracht 213?

De woning aan Carel Willinkgracht 213 in Diemen heeft energielabel A.

Is € 445.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van € 445.000 is marktconform. In Holland Park ligt de gemiddelde verkoopprijs van appartementen rond € 482.679, en de mediaan van de huidige koopwoningen is € 485.000. Dit appartement is met 59 m² iets kleiner dan het gemiddelde (72 m²), maar de prijs per m² (€ 7.542) ligt dicht bij het buurtgemiddelde van € 7.205.

Hoe hoog zijn de maandlasten voor deze woning?

De maandlasten hangen af van je hypotheekrente en eigen inbreng. Omdat het energielabel A is, zijn de energiekosten relatief laag. De VvE-bijdrage is niet bekend, maar bij een appartement uit 2020 is die vaak beperkt. Voor een hypotheek van € 445.000 met 4% rente en 30 jaar los je ongeveer € 2.125 per maand af, exclusief verzekeringen en onderhoud.

Hoe is de bereikbaarheid van Holland Park?

Holland Park is goed bereikbaar. Het treinstation Diemen ligt op 900 meter, ongeveer tien minuten lopen. Vanaf daar rijden treinen naar Amsterdam Centraal en Utrecht. Ook de auto kan makkelijk: de A1 en A9 zijn in de buurt. Binnen de wijk is alles op loopafstand, zoals supermarkten en scholen.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, de buurt heeft alle dagelijkse voorzieningen. De dichtstbijzijnde supermarkt (Albert Heijn) is op 450 meter, en er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Ook een huisartsenpraktijk, restaurant en park zijn dichtbij. Voor uitgebreidere voorzieningen zoals een bibliotheek moet je iets verder (2,3 km).

Hoe veilig is Holland Park?

Holland Park is een relatief veilige buurt. In de CBS-data over 2023 zijn 104 misdrijven geregistreerd voor de hele buurt, wat neerkomt op ongeveer 32 per 1.000 inwoners. Dat is lager dan het landelijk gemiddelde. De wijk is modern en goed verlicht, en veel bewoners voelen zich er veilig.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?