Appartement te koop: Carel Willinkgracht 219, Diemen
Verkocht onder voorbehoud
KopenDiemenAppartementenCarel Willinkgracht 219

Carel Willinkgracht 219

Holland Park, Diemen

€ 489.000
Buurt Holland Park, DiemenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een modern appartement in Holland Park

Dit appartement aan de Carel Willinkgracht 219 in Diemen is een lichte, moderne woning in de jonge wijk Holland Park. Het appartement uit 2020 heeft energielabel A, wat betekent dat het zeer zuinig is. Met een vraagprijs van €489.000 is de prijs marktconform voor een appartementen in Diemen van deze omvang.

Holland Park: een jonge, stedelijke buurt

Holland Park is een relatief nieuwe buurt in Diemen, met veel jonge bewoners en een hoogstedelijk karakter. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat past bij een levendige omgeving. De buurt heeft een mix van eenpersoonshuishoudens en stellen, en de woningvoorraad bestaat volledig uit appartementen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een jonge, dynamische buurt. Meer over de buurt Holland Park.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn om de hoek (op loopafstand) of de Jumbo twee straten verder. Ook zijn er basisscholen in de buurt, zoals Openbare Brede School Het Atelier op loopafstand en Oecumenische Basisschool De Ark even verderop. Het treinstation is op tien minuten lopen. De gemeente Diemen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via IB Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 489.000
Prijs per m²€ 7.299
Woonoppervlakte67m²
Bouwjaar2020
EnergielabelA
BuurtHolland Park
WijkHolland Park
GemeenteDiemen

Locatie

Carel Willinkgracht 219, Diemen

Buurt statistieken

Gegevens uit Holland Park

Inwoners3.285
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Holland Park

Woningvoorraad1.807
Gem. WOZ-waarde€ 459.000
Koopwoningen33%
Huurwoningen66%

Supermarkten

59 binnen 5 km

Albert Heijn
Dalsteindreef 1009
471m
Jumbo
Kruidenhof 26
570m
Albert Heijn
Harriet Freezerstraat 96
1026m

Scholen

119 binnen 5 km

Openbare Brede School Het Atelier
Basisonderwijs · 299 leerlingen
404m
Oecumenische Basisschool De Ark
Basisonderwijs · 363 leerlingen
609m
Bijlmerhorst
Basisonderwijs · 275 leerlingen
766m

Veelgestelde vragen

Over Carel Willinkgracht 219, Diemen

Welk energielabel heeft Carel Willinkgracht 219?

De woning aan Carel Willinkgracht 219 in Diemen heeft energielabel A.

Is €489.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €489.000 ligt dicht bij de mediaanprijs van €485.000 voor koopwoningen in Holland Park. De gemiddelde prijs per vierkante meter in de buurt is €7.205, wat overeenkomt met de vraagprijs van dit appartement van 67 m². Het is dus een marktconforme prijs.

Hoe hoog zijn de maandelijkse lasten voor dit appartement?

De exacte maandlasten hangen af van je hypotheekrente en eventuele VvE-bijdrage. Het energielabel A betekent dat de energiekosten laag zijn. De gemiddelde verkooptijd in de buurt is 53 dagen, wat aangeeft dat woningen redelijk snel worden verkocht.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een appartement uit 2020 met energielabel A. Het heeft een oppervlakte van 67 m². De woning is onderdeel van een modern complex in Holland Park, een nieuwbouwwijk in Diemen.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 900 meter afstand, ongeveer tien minuten lopen. De buurt is zeer stedelijk met een hoge omgevingsadressendichtheid, wat betekent dat voorzieningen dichtbij zijn.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Openbare Brede School Het Atelier (404 m) en Oecumenische Basisschool De Ark (609 m). Ook zijn er scholen voor voortgezet onderwijs op 1,8 km afstand.

Hoe veilig is de buurt Holland Park?

In de CBS-data over Holland Park worden 104 misdrijven geregistreerd.

IB Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen