Appartement te huur: Carolina van Nassaustraat 307, 'S-Gravenhage
HurenDen HaagAppartementenCarolina van Nassaustraat 307

Carolina van Nassaustraat 307

Bezuidenhout-Midden, Den Haag

€ 1.885 p.m.
Buurt Bezuidenhout-Midden, 'S-GravenhageBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 58m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
38% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Bezuidenhout-Midden

Dit appartement aan de Carolina van Nassaustraat ademt rust en ruimte. Met 99 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele en zuinige woning. De huurprijs van €1.885 ligt scherp, want dat is 25% onder het buurtgemiddelde van €2.523. Het aanbod van appartementen in Den Haag is divers, maar dit exemplaar springt eruit door zijn gunstige prijs-kwaliteitverhouding.

De buurt: Bezuidenhout-Midden

Bezuidenhout-Midden is een rustige, veilige buurt met veel voorzieningen. Een bewoner zegt: "Fijne rustige en veilige woonbuurt met veel voorzieningen nabij." Een ander noemt het een "kalme en rustige omgeving, zonder incidenten of gedoe." Op basis van twee beoordelingen krijgt de buurt een 7,88. De buurt Bezuidenhout-Midden telt veel 25- tot 45-jarigen en eenpersoonshuishoudens, wat het een levendige maar toch rustige mix geeft.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij Albert Heijn, die om de hoek zit op 58 meter. Voor de kinderen is basisschool De Parachute tien minuten lopen. Ook kinderdagverblijven zijn twee straten verder. De gemeente Den Haag biedt verder volop mogelijkheden: het centrum is makkelijk bereikbaar, en het treinstation is op tien minuten lopen.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder vb&t Verhuurmakelaars en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.885 p.m.
Prijs per m²€ 19 p.m.
Woonoppervlakte99m²
Perceeloppervlakte15390m²
Bouwjaar2006
EnergielabelA
BuurtBezuidenhout-Midden
WijkBezuidenhout
GemeenteDen Haag

Locatie

Carolina van Nassaustraat 307, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

8.3
W
10-02-2025
Fijne rustige woonbuurt

Fijne rustige en veilige woonbuurt met veel voorzieningen nabij.

7.5
Danylo
30-06-2024
Rijke buurt

Kalme en rustige omgeving, zonder incidenten of gedoe

Buurt statistieken

Gegevens uit Bezuidenhout-Midden

Inwoners5.380
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Bezuidenhout-Midden

Woningvoorraad2.505
Gem. WOZ-waarde€ 464.000
Koopwoningen50%
Huurwoningen50%

Supermarkten

84 binnen 5 km

Albert Heijn
Prinses Beatrixlaan 590
58m
Albert Heijn
Theresiastraat 75
585m
Albert Heijn
Theresiastraat 182
724m

Scholen

27 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
867m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
1486m
Corbulo Tech & Design College
Voortgezet onderwijs · 285 leerlingen
1529m

Veelgestelde vragen

Over Carolina van Nassaustraat 307, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Carolina van Nassaustraat 307?

De woning aan Carolina van Nassaustraat 307 in 'S-Gravenhage heeft energielabel A.

Is €1.885 per maand een eerlijke prijs voor dit appartement?

Ja, de huurprijs van €1.885 ligt 25% onder het gemiddelde van €2.523 in de buurt. Het appartement is 99 m² groot met energielabel A, wat het een zuinige woning maakt. In de buurt worden vergelijkbare appartementen gemiddeld voor €22,37 per m² verhuurd; dit appartement komt uit op €19,04 per m². Dat is scherp geprijsd.

Hoe is de buurt Bezuidenhout-Midden om in te wonen?

Bezuidenhout-Midden wordt door bewoners omschreven als een rustige, veilige en kalme buurt met veel voorzieningen. Het heeft een gemiddelde beoordeling van 7,88 op basis van twee reviews. De buurt telt veel 25- tot 45-jarigen en eenpersoonshuishoudens, en er zijn voldoende winkels, scholen en groen in de buurt.

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, Albert Heijn zit op 58 meter afstand, om de hoek dus. Andere supermarkten zoals Hoogvliet en SPAR zijn op loopafstand. Basisschool De Parachute is op 867 meter (tien minuten lopen), en er zijn meerdere middelbare scholen zoals het Sint-Maartenscollege op 1,5 km. Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn concrete bedragen afhankelijk van je gebruik. Het label A is het best haalbare en draagt bij aan een comfortabel en duurzaam woonklimaat.

Hoe veilig is de buurt?

Bewoners geven aan dat de buurt rustig en veilig is, zonder incidenten of gedoe. Het aantal misdrijven in de buurt is 509, maar dat getal zegt niet alles over de ervaren veiligheid. De reviews benadrukken juist de rust en veiligheid.

Is er openbaar vervoer in de buurt?

Het treinstation is op 900 meter afstand, ongeveer tien minuten lopen. Daarmee is Den Haag Centraal en andere bestemmingen goed bereikbaar.