Appartement te koop: Coehoorn van Scheltingaweg 24, Heerenveen
KopenHeerenveenAppartementenCoehoorn van Scheltingaweg 24

Coehoorn van Scheltingaweg 24

Midden, Heerenveen

€ 190.000
Buurt Midden, HeerenveenBekijk buurt
Al 146 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 77 dagen
Ekoplaza op 330m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een rustig appartement in Heerenveen

Dit appartement aan de Coehoorn van Scheltingaweg 24 ligt in een heerlijk rustige buurt, zoals bewoners het omschrijven. Met 73 m² woonoppervlak en energielabel D is het een betaalbare optie voor wie in Heerenveen wil wonen. De vraagprijs van €190.000 is scherp, want dat ligt 41% onder de gemiddelde vraagprijs van appartementen in Heerenveen.

Buurt Midden

De buurt Midden in Heerenveen telt ruim 3700 inwoners en kenmerkt zich door een mix van eenpersoonshuishoudens en gezinnen. Bewoners zijn lovend: "We wonen er heerlijk rustig" en "Heerlijk rustig wonen.. aardige buren...", dat hoor je terug in de beoordelingen. De buurt heeft een stedelijkheidsgraad van 2, wat betekent dat het redelijk stedelijk is, maar toch een rustige sfeer biedt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen hoef je niet ver: Ekoplaza en Albert Heijn zitten om de hoek, Jumbo en Aldi twee straten verder. Ook scholen zijn dichtbij: IKC Sint Jozef op vijf minuten lopen en Bornego College locatie Junior op nog geen tien minuten. De gemeente Heerenveen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Veenstra Makelaars & Taxateurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 december 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 190.000
Prijs per m²€ 2.603
Woonoppervlakte73m²
Perceeloppervlakte3330m²
Bouwjaar1959
EnergielabelD
BuurtMidden
WijkHeerenveen
GemeenteHeerenveen

Locatie

Coehoorn van Scheltingaweg 24, Heerenveen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 4 bewoners

7.6
Anneke
27-12-2025
Rustige buurt

We wonen er heerlijk rustig

8.5
Anneke
03-09-2025
Heerlijke rustige woonbuurt..

Heerlijk rustig wonen.. aardige buren...

7.6
Mevrouw A.a
23-01-2025
Heerlijk rustige buurt om te wonen

Je komt r heerlijk tot rust em de buren zijn aardig...

5.8
Cheeta
19-08-2023
mening over het gebied

+dicht bij het centrum, bushalte, supermarkten, kerken, cafés +niet te hoge huurprijzen voor huizen - veel immigranten die zich niet aan de normen en waarden houden. - zeer luidruchtig en onveilig, bestuurders overschrijden de maximumsnelheid voor autorijden op straat, velen gebruiken de claxon overdag en 's avonds als groet aan elkaar. - Sommige bewoners en hun kinderen gebruiken het park tegenover het huis constant als toilet, allemaal het hele jaar door. - Bewoners gooien afval op de stoep aan de uiteinden van huizen. - Fietsers rijden op trottoirs voor voetgangers. Sommige bewoners parkeren fietsen midden op de trottoirs. -Sommige bewoners en hun gezinnen betalen stelselmatig niet voor parkeren. - Sommige bewoners onderhouden de tuin niet of gebruiken plastic gras, dat de algehele uitstraling van het gebied bederft. - illegale fietsenwinkel, garage-fietsenreparatiefabriek in woonwijk. -geen controle door politie op criminele activiteiten

Buurt statistieken