Appartement te koop: Condorhorst 95, Leiden
Onder bod
KopenLeidenAppartementenCondorhorst 95

Condorhorst 95

Slaaghwijk, Leiden

€ 300.000
Buurt Slaaghwijk, LeidenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Dirk op 391m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in de Merenwijk

Dit appartement aan de Condorhorst 95 in Leiden heeft een fijne, ruime indeling van 88 m². Het is gebouwd in 1971 en heeft energielabel E, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €300.000 is aan de scherpe kant vergeleken met andere appartementen in Leiden.

Buurt Slaaghwijk: groen en kindvriendelijk

De buurt Slaaghwijk is een rustige, groene wijk in de Merenwijk. Op basis van één beoordeling geven bewoners de buurt een 8,25. Een bewoner zegt: "Kindvriendelijk met vele scholen en winkels in het hart van de merenwijk. Er wordt op elkaar gelet en als er iets is, is er een helpende buur." In de buurt wonen veel gezinnen en de inkomens zijn doorsnee.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Dirk (om de hoek), Lidl (twee straten verder) en Albert Heijn (vijf minuten lopen). Ook zijn er scholen dichtbij: Brede School Merenwijk (naast de deur) en OBS Kwintijn (tien minuten lopen). De gemeente Leiden biedt verder volop voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaarsgilde RE/MAX en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt23 april 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 300.000
Prijs per m²€ 3.409
Woonoppervlakte88m²
Perceeloppervlakte3278m²
Bouwjaar1971
EnergielabelE
BuurtSlaaghwijk
WijkMerenwijkdistrict
GemeenteLeiden

Locatie

Condorhorst 95, Leiden

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.3
Sandra Honcoop
10-06-2024
Kindervriend elijke buurt

Kindvriendelijk met vele scholen en winkels in het hart van de merenwijk. Openbaar vervoer komt via de ringweg en vanaf daar kan je overal heen op loopafstand. Er word op elkaar gelet en als er iets is is er een helpende buur. Er is een mooi park incl een kinderboerderij.

Buurt statistieken

Gegevens uit Slaaghwijk

Inwoners4.385
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Slaaghwijk

Woningvoorraad1.777
Gem. WOZ-waarde€ 287.000
Koopwoningen26%
Huurwoningen74%

Supermarkten

43 binnen 5 km

Dirk
Kopermolen 2
391m
Lidl
Standerdmolen 1-17
427m
Albert Heijn
Kopermolen 44
470m

Scholen

88 binnen 5 km

Brede School Merenwijk
Basisonderwijs · 117 leerlingen
253m
Stedelijk Gymnasium Leiden (locatie Socrates)
Voortgezet onderwijs · 823 leerlingen
484m
OBS Kwintijn
Basisonderwijs · 91 leerlingen
794m

Veelgestelde vragen

Over Condorhorst 95, Leiden

Welk energielabel heeft Condorhorst 95?

De woning aan Condorhorst 95 in Leiden heeft energielabel E.

Is €300.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €300.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs van €356.000 in de buurt, maar ook onder de gemiddelde vraagprijs van €419.500. Het appartement is 88 m², wat kleiner is dan het gemiddelde van 111 m². De prijs per m² is ongeveer €3.409, terwijl het buurtgemiddelde €3.777 per m² is. Daarmee lijkt de prijs marktconform.

Hoe is de buurt Slaaghwijk om in te wonen?

Slaaghwijk is een groene, kindvriendelijke buurt in de Merenwijk. Bewoners geven de buurt een 8,25 en noemen het "kindvriendelijk met vele scholen en winkels". Er is een park met kinderboerderij op loopafstand. De buurt heeft veel voorzieningen en een hechte gemeenschap.

Wat is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 4,1 km afstand, dus niet direct om de hoek. Wel is er openbaar vervoer via de ringweg, zoals een bewoner aangeeft. Voor dagelijkse ritten ben je aangewezen op bus of auto.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Brede School Merenwijk (basisonderwijs) ligt op 253 meter, OBS Kwintijn op 794 meter en R.K. Basisschool de Tweemaster op 794 meter. Ook is er voortgezet onderwijs: Stedelijk Gymnasium Leiden (locatie Socrates) op 484 meter.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is E, wat aangeeft dat de woning niet heel zuinig is. Je kunt hogere stookkosten verwachten. In de buurt heeft 66,7% van de woningen label D of lager, dus dit is niet uitzonderlijk.

Hoeveel woningen zijn er te koop in de buurt?

Op dit moment staan er 2 koopwoningen te koop in Slaaghwijk, waarvan dit appartement er één is. De gemiddelde vraagprijs is €419.500, maar de mediaan is ook €419.500. Er zijn de afgelopen tijd 16 woningen verkocht met een gemiddelde verkoopprijs van €356.000.

Makelaarsgilde RE/MAX
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar