Appartement te koop: Da Costakade 126-1, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenDa Costakade 126-1

Da Costakade 126-1

Da Costabuurt-Noord, Amsterdam

€ 675.000
Buurt Da Costabuurt-Noord, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Dirk op 118m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
46% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een statig appartement aan de Da Costakade

Dit appartement van 63 m² in een 1904-pand aan de Da Costakade ademt de sfeer van de oude Amsterdamse School. De hoge plafonds en royale ramen geven de woning een ruimtelijk gevoel. Met energielabel B is het relatief zuinig voor een woning van deze leeftijd. De vraagprijs van €675.000 is aan de hoge kant vergeleken met het gemiddelde in de buurt, maar past bij de karakteristieke ligging. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

De Da Costabuurt-Noord

De buurt Da Costabuurt-Noord is een levendige, dichtbevolkte wijk met veel jonge bewoners. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat typerend is voor dit deel van Amsterdam. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een dynamische buurt is met veel eenpersoonshuishoudens.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Dirk om de hoek (118 m) of de Vomar twee straten verder (139 m). Ook Albert Heijn is op loopafstand (245 m). OBS Leonardo da Vinci (328 m) en Daltonschool De Waterkant (469 m) zijn de dichtstbijzijnde basisscholen. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid voorzieningenniveau.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hoekstra en van Eck aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt29 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 675.000
Prijs per m²€ 10.714
Woonoppervlakte63m²
Perceeloppervlakte190m²
Bouwjaar1904
EnergielabelB
BuurtDa Costabuurt-Noord
WijkDa Costabuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Da Costakade 126-1, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Da Costabuurt-Noord

Inwoners4.805
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Da Costabuurt-Noord

Woningvoorraad2.719
Gem. WOZ-waarde€ 605.000
Koopwoningen31%
Huurwoningen68%

Supermarkten

156 binnen 5 km

Dirk
Bilderdijkstraat 126
118m
Vomar
Kinkerstraat 34
139m
Albert Heijn
Kinkerstraat 89
245m

Scholen

218 binnen 5 km

OBS Leonardo da Vinci
Basisonderwijs · 185 leerlingen
328m
Huygens College
Voortgezet onderwijs · 401 leerlingen
414m
Daltonschool De Waterkant
Basisonderwijs · 314 leerlingen
469m

Veelgestelde vragen

Over Da Costakade 126-1, Amsterdam

Welk energielabel heeft Da Costakade 126-1?

De woning aan Da Costakade 126-1 in Amsterdam heeft energielabel B.

Is €675.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €675.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€622.673) en de mediaan (€537.500). De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €8.871, terwijl dit appartement uitkomt op €10.714 per m². Het is dus aan de hoge kant, maar de karakteristieke ligging aan de Da Costakade en het energielabel B kunnen dit deels verklaren.

Hoe is de buurt Da Costabuurt-Noord om in te wonen?

De buurt is zeer stedelijk met een hoge dichtheid. Er wonen veel jonge mensen tussen 25 en 45 jaar. Het is een levendige wijk met veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en restaurants. Het treinstation ligt op 3 km afstand, maar de tram en bus zijn goed bereikbaar.