Appartement te koop: Da Costakade 46-2, Amsterdam
Onder bod
KopenAmsterdamAppartementenDa Costakade 46-2

Da Costakade 46-2

Da Costabuurt-Noord, Amsterdam

€ 1.095.000
Buurt Da Costabuurt-Noord, AmsterdamBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Albert Heijn op 52m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
46% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een statig appartement aan de Da Costakade

Dit appartement van 108 m² aan de Da Costakade ademt de charme van de Amsterdamse negentiende-eeuwse gordel. Met energielabel C en een vraagprijs van €1.095.000 is het een flinke stap boven het buurtgemiddelde, maar de royale oppervlakte en de authentieke uitstraling maken het een bijzondere vondst. De prijs is aan de hoge kant, ook vergeleken met andere appartementen in Amsterdam.

De Da Costabuurt-Noord

De buurt Da Costabuurt-Noord is een levendige wijk met veel jonge bewoners en een hoog voorzieningenniveau. De omgevingsadressendichtheid is met 12.262 extreem hoog, wat typerend is voor deze zeer stedelijke buurt. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die naast de deur ligt op 52 meter. Ook de Dirk en Vomar zijn om de hoek. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Daltonschool De Waterkant op twee straten verder en Basisschool Dr. Rijk Kramer op loopafstand. Het Marcanti College voor voortgezet onderwijs is tien minuten lopen. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid netwerk aan voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Keizerskroon Makelaars - Certified Expat Broker.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 1.095.000
Prijs per m²€ 10.139
Woonoppervlakte108m²
Perceeloppervlakte186m²
Bouwjaar1902
EnergielabelC
BuurtDa Costabuurt-Noord
WijkDa Costabuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Da Costakade 46-2, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Da Costabuurt-Noord

Inwoners4.805
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Da Costabuurt-Noord

Woningvoorraad2.719
Gem. WOZ-waarde€ 605.000
Koopwoningen31%
Huurwoningen68%

Supermarkten

154 binnen 5 km

Albert Heijn
Bilderdijkstraat 37H
52m
Dirk
Bilderdijkstraat 126
290m
Vomar
Kinkerstraat 34
339m

Scholen

216 binnen 5 km

Daltonschool De Waterkant
Basisonderwijs · 314 leerlingen
278m
Basisschool Dr. Rijk Kramer
Basisonderwijs · 361 leerlingen
417m
OBS Leonardo da Vinci
Basisonderwijs · 185 leerlingen
478m

Veelgestelde vragen

Over Da Costakade 46-2, Amsterdam

Welk energielabel heeft Da Costakade 46-2?

De woning aan Da Costakade 46-2 in Amsterdam heeft energielabel C.

Is €1.095.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.095.000 ligt 83% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€597.000). Het appartement is met 108 m² wel 59% groter dan het buurtgemiddelde van 68 m². De gemiddelde verkoopprijs in de buurt was het afgelopen jaar €622.673, maar dat is inclusief kleinere woningen. Of de prijs realistisch is, hangt af van de exacte staat en de bereidheid van kopers om te betalen voor de extra ruimte en locatie.

Hoe is de buurt Da Costabuurt-Noord om in te wonen?

Da Costabuurt-Noord is een zeer stedelijke buurt met een hoge dichtheid aan voorzieningen. Er wonen veel jonge mensen en eenpersoonshuishoudens. De buurt heeft een mix van culturen en leeftijden. Het is er levendig, met veel winkels, restaurants en uitgaansgelegenheden op loopafstand. Het park of plantsoen is op 0,8 km afstand.