Appartement te koop: De Brink 852, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenDe Brink 852

De Brink 852

Kraayenstein en Vroondaal, Den Haag

€ 239.500
Buurt Kraayenstein en Vroondaal, 'S-GravenhageBekijk buurt
Hoogvliet op 276m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Appartement in Kraayenstein en Vroondaal

Dit appartement aan De Brink 852 in Den Haag is een fijne, overzichtelijke woning van 56 m². Het bouwjaar 1975 geeft het een solide, klassieke uitstraling. Met energielabel D is het verstandig om rekening te houden met wat hogere stookkosten. De vraagprijs van €239.500 is scherp, zeker vergeleken met het gemiddelde aanbod in de buurt. Bekijk ook andere appartementen in Den Haag voor een breder beeld.

Kraayenstein en Vroondaal

De buurt Kraayenstein en Vroondaal is groen en rustig, zoals bewoners aangeven. Een bewoner zegt: "Mijn buurt is schoon en groen." Een ander noemt het een "Leuke rustige buurt". Op basis van twee beoordelingen scoort de buurt een 7,76. Het is een gemengde wijk met veel gezinnen en een doorsnee inkomensniveau. Meer weten over de buurt? Lees verder over Kraayenstein en Vroondaal.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Hoogvliet (op loopafstand) en Albert Heijn (twee straten verder). Ook SPAR express, Jumbo en Lidl zijn binnen tien minuten fietsen te bereiken. Scholen in de buurt zijn onder andere WSKO r.-k basisschool Verburch-hof en Openbare Daltonschool Poeldijk, beide op ongeveer vijf minuten fietsen. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaars Korporaal & Bertels b.v. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 239.500
Prijs per m²€ 4.277
Woonoppervlakte56m²
Perceeloppervlakte12121m²
Bouwjaar1975
EnergielabelD
BuurtKraayenstein en Vroondaal
WijkKraayenstein en Vroondaal
GemeenteDen Haag

Locatie

De Brink 852, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.9
Julian
25-07-2025
Mijn buurt is schoon en groen.

Zeer goed. Mijn buurt ligt mooi in het groen en is best wel schoon.

7.6
Apsko
19-08-2023
Leuke rustige buurt

Leuke rustige buurt soms zie je psychos maar dat hoort er bij

Buurt statistieken

Gegevens uit Kraayenstein en Vroondaal

Inwoners9.660
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Kraayenstein en Vroondaal

Woningvoorraad3.616
Gem. WOZ-waarde€ 497.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen35%

Supermarkten

43 binnen 5 km

Hoogvliet
Forellendaal 318
276m
Albert Heijn
Loosduinse Hoofdplein 260
428m
SPAR express
Escamplaan 2000
906m

Scholen

16 binnen 5 km

WSKO r-.k basisschool Verburch-hof
Basisonderwijs · 441 leerlingen
2460m
Openbare Daltonschool Poeldijk
Basisonderwijs · 77 leerlingen
2630m
WSKO Basisschool De Nieuwe Weg
Basisonderwijs · 214 leerlingen
2655m

Veelgestelde vragen

Over De Brink 852, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft De Brink 852?

De woning aan De Brink 852 in 'S-Gravenhage heeft energielabel D.

Is €239.500 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs is aan de lage kant vergeleken met de buurt. De gemiddelde vraagprijs in Kraayenstein en Vroondaal is €1.063.008, maar dat is inclusief veel grotere woningen. Dit appartement van 56 m² is 70% kleiner dan het buurtgemiddelde, dus de prijs past bij de oppervlakte. Het is een scherpe instapprijs voor een appartement in Den Haag.