Appartement te koop: De Weer 151, Zaandam
Verkocht onder voorbehoud
KopenZaanstadAppartementenDe Weer 151

De Weer 151

Hoornseveld, Zaanstad

€ 459.000
Buurt Hoornseveld, ZaandamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor senioren
34% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Hoornseveld

Dit appartement aan De Weer 151 in Zaandam voelt meteen ruim en licht. Het is gebouwd in 2009 en heeft energielabel A, wat betekent dat het goed geïsoleerd is en je niet voor verrassingen komt te staan. De vraagprijs van €459.000 is marktconform voor een woning van deze omvang in deze buurt. Bekijk ook andere appartementen in Zaanstad voor een vergelijking.

De buurt Hoornseveld

Hoornseveld is een rustige wijk met veel groen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Veel afval rond de flat, maar er gebeurt geen enge dingen." De bushalte is dichtbij, wat handig is. In de buurt wonen relatief veel 65-plussers, en de sfeer is gemoedelijk. Meer over de buurt Hoornseveld lees je hier.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de AH XL, die om de hoek ligt. Ook de Lidl en Vomar zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals de Windroos of Kogerveld, en voor voortgezet onderwijs zijn het Zuiderzee College en Blaise Pascal College dichtbij. De gemeente Zaanstad biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Jansen-Biesot Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 459.000
Prijs per m²€ 4.636
Woonoppervlakte99m²
Perceeloppervlakte14438m²
Bouwjaar2009
EnergielabelA
BuurtHoornseveld
WijkPelders- en Hoornseveld
GemeenteZaanstad

Locatie

De Weer 151, Zaandam

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.9
Loes vos
24-03-2025
Goed

Veel afval rond de flat Er is bus vlak bij Er gebeurt geen enge dingen

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoornseveld

Inwoners3.545
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Hoornseveld

Woningvoorraad1.615
Gem. WOZ-waarde€ 342.000
Koopwoningen41%
Huurwoningen59%

Supermarkten

38 binnen 5 km

AH XL
Koningin Julianaplein 10
714m
Lidl
Gibraltar 15
977m
Vomar
Gibraltar 4
1014m

Scholen

53 binnen 5 km

Tijstroom Integraal Kind Centrum
Speciaal onderwijs · 91 leerlingen
238m
Zuiderzee College
Voortgezet onderwijs · 606 leerlingen
377m
Blaise Pascal College
Voortgezet onderwijs · 4795 leerlingen
444m

Veelgestelde vragen

Over De Weer 151, Zaandam

Welk energielabel heeft De Weer 151?

De woning aan De Weer 151 in Zaandam heeft energielabel A.

Is €459.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs is marktconform. In Hoornseveld is de gemiddelde verkoopprijs van appartementen €485.000, en de gemiddelde prijs per vierkante meter is €4.899. Dit appartement heeft 99 m², wat neerkomt op €4.636 per m², iets onder het gemiddelde. De woning is uit 2009 met energielabel A, wat de prijs rechtvaardigt.

Hoe is de buurt Hoornseveld om in te wonen?

Hoornseveld is een rustige, groene wijk met veel oudere bewoners. Er is een bushalte vlakbij, en de voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand. Een bewoner noemt dat er afval rond de flat ligt, maar dat er verder geen enge dingen gebeuren. Het is een veilige, gemoedelijke buurt.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,8 kilometer afstand. Dat is ongeveer 35 minuten lopen of 10 minuten met de fiets. De bushalte in de buurt biedt een alternatief voor het OV.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is Interconfessionele Basisschool de Windroos op 624 meter, en Openbare Basisschool Kogerveld op 713 meter. Voor voortgezet onderwijs zijn het Zuiderzee College (377 m) en Blaise Pascal College (444 m) dichtbij.

Hoeveel supermarkten zijn er in de omgeving?

Binnen een kilometer vind je de AH XL (714 m), Lidl (977 m) en Vomar (1014 m). Ook Dekamarkt is op 1,3 km. Voor de dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label A, dus dit appartement zit in de beste categorie.

Hoe veilig is Hoornseveld?

In de buurt zijn in totaal 142 misdrijven geregistreerd, maar een bewoner geeft aan dat er geen enge dingen gebeuren. Het is een rustige wijk, al is er wel melding van afval rond de flat. De algehele sfeer is veilig.