Appartement te koop: Dorpsstraat 2A, Sellingen
KopenWesterwoldeAppartementenDorpsstraat 2A

Dorpsstraat 2A

Sellingen, Westerwolde

€ 375.000
Buurt Sellingen, SellingenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 385m²
385m² woonoppervlakte
Coop op 86m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
31% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het rustige Sellingen

Dit appartement aan de Dorpsstraat 2A in Sellingen is met 385 m² een flinke woning. Het bouwjaar 1953 en energielabel D geven aan dat er nog stappen te zetten zijn op het gebied van isolatie. De vraagprijs van €375.000 is marktconform voor een woning van deze omvang in de regio. Ter vergelijking: de appartementen in Westerwolde laten een gevarieerd prijsbeeld zien.

De buurt Sellingen

Sellingen is een dorp in de gemeente Westerwolde, met ruim 1.000 inwoners. Het is een rustige omgeving met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat past bij het landelijke karakter. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige buurt met weinig misdrijven. Meer over de omgeving lees je op de pagina over Sellingen.

Het leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Coop, die op 86 meter afstand ligt. Ook zijn er twee basisscholen om de hoek: CBS Het Gebint en Openbare basisschool Op d' Esch, beide op een paar minuten lopen. Voor een restaurant of een park ben je ook dichtbij. Het treinstation ligt op 25 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De gemeente Westerwolde biedt verder voorzieningen in de regio.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VC Kral Westen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 december 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 375.000
Prijs per m²€ 974
Woonoppervlakte385m²
Perceeloppervlakte2528m²
Bouwjaar1953
EnergielabelD
BuurtSellingen
WijkSellingen
GemeenteWesterwolde

Locatie

Dorpsstraat 2A, Sellingen

Buurt statistieken

Gegevens uit Sellingen

Inwoners1.095
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

1 binnen 5 km

Coop
Westerkamp 45
86m
Lidl
Marktstraat 99-101
8832m
PLUS
Willem Diemerstraat 3
8977m

Scholen

3 binnen 5 km

CBS Het Gebint
Basisonderwijs · 57 leerlingen
375m
Openbare basisschool Op d' Esch
Basisonderwijs · 58 leerlingen
388m
Openbare basisschool (OBS) Plaggenborg
Basisonderwijs · 52 leerlingen
3767m

Veelgestelde vragen

Over Dorpsstraat 2A, Sellingen

Welk energielabel heeft Dorpsstraat 2A?

De woning aan Dorpsstraat 2A in Sellingen heeft energielabel D.

Is €375.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €375.000 voor een appartement van 385 m² in Sellingen is aan de hoge kant, maar gezien de grote oppervlakte niet onredelijk. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak kleiner. Het energielabel D kan wel invloed hebben op de maandlasten.

Wat is de ligging van dit appartement?

Het appartement ligt aan de Dorpsstraat in het centrum van Sellingen. De supermarkt Coop is op 86 meter afstand, en twee basisscholen zijn op loopafstand. Het treinstation ligt op 25 km, dus voor openbaar vervoer ben je aangewezen op de bus. De omgeving is rustig en landelijk.

Hoe is de buurt Sellingen om in te wonen?

Sellingen is een klein dorp met ongeveer 1.100 inwoners. Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit. Er wonen veel gezinnen en ouderen. De voorzieningen zijn beperkt, maar voor dagelijkse boodschappen en basisscholen hoef je de deur niet uit. Voor uitgebreidere winkels of uitgaan moet je naar een grotere plaats.