Appartement te koop: Dorpsstraat 43, Hellevoetsluis
KopenVoorne aan ZeeAppartementenDorpsstraat 43

Dorpsstraat 43

Nieuwenhoorn, Voorne aan Zee

€ 1.095.000
Buurt Nieuwenhoorn, HellevoetsluisBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 319m²
319m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een statig appartement met allure

Dit appartement aan de Dorpsstraat 43 in Hellevoetsluis ademt karakter. Het bouwjaar 1887 geeft de woning een historische uitstraling, terwijl energielabel B aangeeft dat het goed is geïsoleerd. Met 319 vierkante meter woonoppervlak is er ruimte in overvloed. De vraagprijs van €1.095.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Kijk ook naar andere appartementen in Voorne aan Zee om een beeld te krijgen van het aanbod.

Nieuwenhoorn: rustig en groen

De woning staat in de buurt Nieuwenhoorn, een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt zo'n 1.245 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een plek waar gezinnen en ouderen zich thuis voelen. De buurt Nieuwenhoorn heeft een dorps karakter, met een lage stedelijkheidsgraad. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: weinig eenpersoonshuishoudens en veel koopwoningen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, op ongeveer een kwartier lopen. Ook PLUS en Lidl zijn binnen twintig minuten te voet bereikbaar. In de buurt zijn diverse basisscholen, zoals De Ravense Poort en RKBS Ravense Poort, beide op loopafstand. De gemeente Voorne aan Zee biedt een rustige omgeving met voldoende voorzieningen voor het dagelijks leven.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Koppenol & Koppenol Makelaardij BV aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.095.000
Prijs per m²€ 3.433
Woonoppervlakte319m²
Perceeloppervlakte1175m²
Bouwjaar1887
EnergielabelB
BuurtNieuwenhoorn
WijkNieuwenhoorn
GemeenteVoorne aan Zee

Locatie

Dorpsstraat 43, Hellevoetsluis

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuwenhoorn

Inwoners1.245
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Jumbo
Jachthoorn 9
1437m
PLUS
Moriaanseweg West 56
1934m
Lidl
Hoonaartstraat 27
2034m

Scholen

25 binnen 5 km

De Ravense Poort
Basisonderwijs · 292 leerlingen
1146m
RKBS Ravense Poort
Basisonderwijs · 258 leerlingen
1201m
Openbare basisschool Het Palet
Basisonderwijs · 378 leerlingen
1370m

Veelgestelde vragen

Over Dorpsstraat 43, Hellevoetsluis

Welk energielabel heeft Dorpsstraat 43?

De woning aan Dorpsstraat 43 in Hellevoetsluis heeft energielabel B.

Is €1.095.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.095.000 is aan de hoge kant, maar gezien de 319 m² woonoppervlak en het energielabel B is het niet onredelijk. Het bouwjaar 1887 geeft de woning een bijzondere uitstraling. Vergelijk met andere appartementen in de regio om te zien of de prijs marktconform is.

Hoe is de buurt Nieuwenhoorn om in te wonen?

Nieuwenhoorn is een rustige, groene buurt met veel koopwoningen en een dorps karakter. De bevolking bestaat voornamelijk uit gezinnen en ouderen. Er zijn weinig voorzieningen op loopafstand, maar de rust en ruimte worden gewaardeerd.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Ravense Poort (1,1 km) en RKBS Ravense Poort (1,2 km). Ook Openbare basisschool Het Palet (1,4 km) is dichtbij. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen (3,7 km).

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 26,2 km afstand. Dit is vrij ver, dus je bent aangewezen op de auto of bus voor openbaar vervoer.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt?

Nieuwenhoorn heeft een stedelijkheidsgraad van 5 (niet stedelijk) met een omgevingsadressendichtheid van 289 adressen per km². Het is dus een rustige, landelijke omgeving.

Zijn er supermarkten in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is Jumbo op 1,4 km afstand, gevolgd door PLUS op 1,9 km en Lidl op 2,0 km. Je kunt lopend of met de fiets boodschappen doen.

Koppenol & Koppenol Makelaardij BV | Méér makelaar
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.