Appartement te koop: Rijksstraatweg 254A, Hellevoetsluis
Onder bod
KopenVoorne aan ZeeAppartementenRijksstraatweg 254A

Rijksstraatweg 254A

’t Lange Land, Voorne aan Zee

€ 608.000
Buurt ’t Lange Land, HellevoetsluisBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 176m²
176m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
37% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige buurt

Dit appartement aan de Rijksstraatweg in Hellevoetsluis is met 176 m² lekker ruim. Het bouwjaar 1980 en energielabel C zijn prima uitgangspunten. De vraagprijs van €608.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat. Kijk ook naar andere appartementen in Voorne aan Zee om te vergelijken.

t Lange Land: rustig en groen

t Lange Land is een kleine, rustige buurt met veel eengezinswoningen en groen. Het park of plantsoen is om de hoek. De buurt telt 135 inwoners, vooral gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent. Lees meer over de buurt t Lange Land.

Dagelijkse boodschappen en scholen

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo en PLUS, beide op tien minuten lopen. Ook zijn er basisscholen in de buurt, zoals Openbare basisschool Het Palet en De Ravense Poort, allebei op loopafstand. De gemeente Voorne aan Zee biedt verder voorzieningen zoals een restaurant om de hoek.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Lobs Makelaardij o.g. B.V. op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 608.000
Prijs per m²€ 3.455
Woonoppervlakte176m²
Perceeloppervlakte870m²
Bouwjaar1980
EnergielabelC
Buurt’t Lange Land
WijkNieuwenhoorn
GemeenteVoorne aan Zee

Locatie

Rijksstraatweg 254A, Hellevoetsluis

Buurt statistieken

Gegevens uit ’t Lange Land

Inwoners135
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Jumbo
Jachthoorn 9
1211m
PLUS
Moriaanseweg West 56
1327m
Lidl
Hoonaartstraat 27
1430m

Scholen

18 binnen 5 km

Openbare basisschool Het Palet
Basisonderwijs · 378 leerlingen
1199m
De Ravense Poort
Basisonderwijs · 292 leerlingen
1276m
RKBS Ravense Poort
Basisonderwijs · 258 leerlingen
1304m

Veelgestelde vragen

Over Rijksstraatweg 254A, Hellevoetsluis

Welk energielabel heeft Rijksstraatweg 254A?

De woning aan Rijksstraatweg 254A in Hellevoetsluis heeft energielabel C.

Is €608.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €608.000 is aan de hoge kant voor een appartement in Hellevoetsluis, maar met 176 m² woonoppervlak is het een flinke woning. Vergelijk met andere appartementen in de regio om te zien of het past bij jouw budget.

Hoe is de buurt t Lange Land om in te wonen?

t Lange Land is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen vooral gezinnen en ouderen. Het park is dichtbij, en de buurt heeft een laag aantal misdrijven (8 per jaar). Het is een fijne plek voor wie van rust houdt.

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Jumbo en PLUS. Ook zijn er basisscholen zoals Het Palet en De Ravense Poort binnen tien minuten lopen. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen.